Вы здесь

На сессии горсовета

«Павлоградводоканалу» выделили дополнительно 4 миллиона

На внеочередной сессии горсовета, которая прошла 27 сентября, КП «Павлоградводоканал» из городского бюджета выделили дополнительно 4 миллиона гривень. Эти деньги нужны для частичного погашения долга водоканала перед водоводом «Днепр-Западный Донбасс».

В Павлограде назначили нового прокурора

Павлоградскую местную прокуратуру возглавил Александр Викторович Коршун. Нового руководителя в пятницу, 14 августа, работникам исполкома представил начальник управления надзора за соблюдением законов в уголовном производстве и координации правоохранительной деятельности прокуратуры области Антон Чернов. Александр Коршун свой трудовой путь в органах прокуратуры начал в 2003 году. За это время он поработал на разных должностях, в том числе и на руководящих. 

В Терновке работает только одна камера видеонаблюдения – преступность растет

В пятницу, 7 августа, в Центре досуга «Шахтер» с соблюдением всех санитарных и карантинных норм прошло заседание пятьдесят седьмой сессии Терновского горсовета. По факту это последняя сессия депутатов горсовета VII созыва. О работе отделения по профилактике правонарушений и борьбы с преступностью на территории города за первое полугодие текущего года перед депутатами отчитался заместитель начальника Терновского отделения полиции Павлоградского ОП ГУНП в Днепропетровской области Сергей Гавриленко.

У місті створили нове комунальне підприємство

Рішенням сесії Павлоградської міської ради, що відбулася 17 вересня, в Павлограді створено нове комунальне підприємство КП «Житлосервіс». Воно буде займатися обслуговуванням будинків і прибудинкових територій, а також юридичних осіб. Це  підприємство стане наступником КП «Павлограджитлосервіс» ( КП «ПЖС»).

Палац культури ім. Машинобудівників передадуть у власність міста

Палац культури ім. Машинобудівників, що знаходиться в мікрорайоні Полігон та перебуває у власності ДП «ВО Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова «Павлоградський механічний завод», передадуть на баланс міста (у комунальну власність). На це вже є усі відповідні документи та рішення депутатів міської ради від 17 вересня.

У Тернівці збудують водно-спортивний комплекс

В центрі міста Тернівка по вул. Харківська, 3-б, біля площі ім. Тараса Шевченко збудують водно-спортивний комплекс. Таке рішення нещодавно прийняли депутати на сесії Тернівської міської ради з метою розвитку  інфраструктури  спорту,  відпочинку  та розваг в місті.

В Павлограді з'явилися два бульвари, три парки та сквер

На черговій сесії Павлоградської міської ради депутати прийняли рішення присвоїти статус «бульвар» провулку та скверику між двома вулицями в центрі міста. Тепер в Павлограді є два бульвари – Озерний та Голубицького Якова.

Деякі депутати проти вивішування червоно-чорного прапору в Павлограді

На черговій сесії Павлоградської міської ради у вівторок, 12 лютого, депутати знову обговорили питання щодо вивішування червоно-чорного прапору поруч із державним стягом на центральний флагшток на Алеї слави біля міськвиконкому на День українського добровольця (14 березня), на День захисника України (14 жовтня), а також День пам'яті Героїв Крут (29 січня). Нагадаємо, з такою пропозицією виступила депутат міськради Ганна Третяк під час спільного засідання депутатських комісій.

Павлоградці, що мають статус «боєць-доброволець АТО», отримуватимуть виплати з міського бюджету

Статус бійця-добровольця АТО/ООС встановлюється спеціальною комісією при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. У Павлограді такий статус рішенням обласної комісії присвоєно восьми бійцям. З 1 березня 2019 і до кінця року вони мають отримувати щомісячні доплати з міського бюджету: з березня по червень — 1853 грн, з липня по листопад — 1936 грн, з 1 грудня і до кінця року — 2027 грн. 

Комунальне підприємство «Затишне місто» поповниться новою технікою

На останньому пленарному засіданні депутати міської ради вирішили придбати КП «Затишне місто» грейдер. Для цього з міського бюджету виділяють 5 млн грн.  «У нас є грейдер, але він уже старий і  коли  виходить з ладу, то чимало коштів витрачаємо на його ремонт, а  ламається він  часто. Грейдер взимку дуже ефективний. При низьких температурах, коли є шар льоду між асфальтом і снігом, грейдер знімає цю льодяну кірку  легко,  швидко і бездоганно... —  розповів нашому журналісту  керівник КП «Затишне місто» Василь Коріневський.

Страницы

Подписаться на На сессии горсовета