Вы здесь

Анна ТРЕТЬЯК

На Павлоградщині формується батальйон територіальної оборони (ЕКСКЛЮЗИВ)

З 1 січня 2022 року на підставі Закону України «Про основи національного спротиву» по всій Україні почали створюватися та формуватися Сили територіальної оборони та руху опору - окремий рід сил Збройних Сил України, на який покладається організація, підготовка та виконання завдань територіальної оборони. Сили ТрО складаються з командування, регіональних управлінь та бригад тероборони. Бригади формуватимуться у кожній зоні територіальної оборони (області) та додатково у кожному місті з чисельністю населення понад 900 тисяч, а батальйони бригад – у кожному районі тероборони (адміністративному районі) та додатково в обласних центрах. Тож, такий батальйон ТрО наразі формується і в Павлоградському районі. Про, як, з кого та на якій основі він формується, строки створення і формування, хто та за яких умов може вступити в лави батальйону територіальної оборони Павлоградського району, чи видають військовослужбовцям батальйону зброю та яку, що входить в обов’язки батальйону тероборони та чи отримують військовослужбовці батальйону заробітну платню (яку), кореспонденту газети «ТН-Експрес» в ексклюзивному інтерв'ю розповів командир БТрО (м. Павлоград), командир військової частини А 7235 майор Вадим Дармін.

Школярі Павлограда знову переходять на дистанційне навчання

У зв’язку з збільшенням захворюваності на COVID-19 серед учнів та вихованців Павлоградських закладів освіти посилено карантинні обмеження. Навчання 73 класів та 3-х закладів загальної середньої освіти № 1, № 9, № 11 з 25 січня переведено в онлайн формат (дистанційна форма навчання). 

 

Центральна дитяча бібліотека отримала нові книжки

У 2021 році Центральна дитяча бібліотека Павлограда взяла участь у Програмі поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги.

У КП «Ритуал» новый руководитель

В КП «Специализированная агенция «Ритуал» назначен новый директор. Им стал 44-летний Андрей Романович Дубовской, который ранее возглавлял КП «Павлоградтеплоэнерго» (с 2019 по 2021 г.), и с 2015 по 2018 гг. уже руководил КП "Ритуал".

В Павлограде начинают праздновать Крещение Господне

19 января, православные отмечают Крещение Господне (Водохреща) – христианский праздник, который призван напомнить об обряде крещения Иисуса Христа в водах реки Иордан.

Павлоградский хлебзавод приостановил свою работу

В воскресенье, 16 января, ЧАО «Павлоградхлеб» приостановил свою работу. Причина – резкое и значительное подорожание энергозатрат на выпекание хлебобулочной продукции, а конкретно – временное прекращение поставки газа. Эту информацию корреспонденту «ТН-Экспресс» подтвердили на предприятии.

В водоканалі дали роз'яснення щодо введення абонплати на водопостачання та водовідведення

Водоканал повинен укласти зі споживачами нові договори. На офіційному сайті КП «Павлоградводоканал» 6 жовтня 2021 року були оприлюднені публічні індивідуальні договори про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, який вважається укладеним через 30 днів після розміщення, якщо споживачі не виявили бажання обрати іншу модель договору.

 

Юные танцоры из Павлограда стали победителями на всеукраинских соревнованиях

На День Святого Николая, 19 декабря, в Киеве прошли всеукраинские соревнования по спортивно-бальным танцам "Kiev St.Mikolay Ball-2021".

 
 

«Павлоградводоканалу» выделили дополнительно 4 миллиона

На внеочередной сессии горсовета, которая прошла 27 сентября, КП «Павлоградводоканал» из городского бюджета выделили дополнительно 4 миллиона гривень. Эти деньги нужны для частичного погашения долга водоканала перед водоводом «Днепр-Западный Донбасс».

Как развивается и отстраивается медицинская сфера Павлограда?

В рамках традиционных пресс-брифингов проекта «Открытая власть» журналисты посетили несколько лечебных учреждений Павлограда, в которых идет (или завершается) ремонт, реконструкция отделений и самих зданий. Так, на протяжении сентября корреспонденты побывали в Павлоградской городской больнице № 1, Павлоградской больнице интенсивного лечения (быв. ГБ № 4).

Страницы

Подписаться на Анна ТРЕТЬЯК