Вы здесь

Павлоград

Які захисні споруди можуть прихистити у павлограді

8 грудня у Павлограді відбувся брифінг для регіональних ЗМІ, на якому перший заступник міського голови Олександр РАДІОНОВ та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валерій БЕЛЯКІН розповіли про діяльність міської влади з цивільного захисту населення в умовах воєнного стану .

 

Як працює ЦНАП в умовах воєнного стану

24 листопада у Павлограді відбувся брифінг для регіональних ЗМІ, на якому начальник ЦНАП – Ігор Ілющенко та начальник відділу реєстрації та обліку громадян Вікторія Гребенюк розповіли, як працює центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) в умовах воєнного стану.

 

Багатоповерхівка з сонячними панелями у Павлограді - перший пілотний проект в Україні

Коли на фоні ворожих обстрілів критичної інфраструктури дуже потерпає енергетична безпека країни, у нашому місті є люди, які можуть організовуватися і знаходити шляхи вирішення проблем.

 

Сучасна рентгено-ангіографична операційна розпочала роботу у Павлограді

У Павлоградській лікарні інтенсивного лікування розпочала роботу сучасна рентгено-ангіографична операційна, де встановлено стаціонарний ангіографічний комплекс «Artis one» виробництва «Siemens».
 

Відбулись ремонтні роботи на Павлоградській водопровідній станції

Для «Павлоградводоканалу» за рахунок інвестиційної програми була придбана нова запірна арматура. З 21 по 22 вересня відбулись ремонтні роботи на водопровідній насосній станції, у результаті яких були замінені засувка на першому, та затвор на другому резервуарах питної води на майданчику №4 в місті Павлоград.

 

Павлоград продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб

З початку повномасштабного вторгнення безліч українських домівок були покинуті та зруйновані, їхні господарі виїхали в інші міста, або за кордон. Люди просто тікали з під обстрілів, залишали все, що було важливим у їхньому житті. У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України зазначають, що більше 8 мільйонів біженців виїхали з небезпечних регіонів. Сьогодні Павлоград - це місто, яке приймає переселенців з Харківської, Донецької, Луганської та Запорізької областей.

 

Відбулась прес-конференція голови Павлоградської міської ради

На прес-конференції з головою міськради Вершиною Анатолієм Олексійовичем, яка відбулася 7 вересня, постали важливі питання щодо опалювального сезону, бюджету, податків та заборгованості міста, теперішніх та майбутніх проєктів міста.

У Павлограді засуджено чоловіка, через якого в пожежі загинула дитина

Павлоградською окружною прокуратурою доведено вину  24-річного чоловіка у порушенні правил пожежної безпеки, внаслідок чого загинула дитина.

Добро и зло. Вечный конфликт: на сцене театра им. Захавы состоялась премьера христианского спектакля

Красочную музыкальную постановку "Не уснуть перед Рождеством" представила творческая группа общественной организации «Белая Лилия», по мотивам одноименного мюзикла. Молодая режиссер Полина Науменко представила свою трактовку произведения, которая приобрела особое очарование. Премьерный показ 28 января в Павлоградском драматическом театре прошел с аншлагом.

На Павлоградщині формується батальйон територіальної оборони (ЕКСКЛЮЗИВ)

З 1 січня 2022 року на підставі Закону України «Про основи національного спротиву» по всій Україні почали створюватися та формуватися Сили територіальної оборони та руху опору - окремий рід сил Збройних Сил України, на який покладається організація, підготовка та виконання завдань територіальної оборони. Сили ТрО складаються з командування, регіональних управлінь та бригад тероборони. Бригади формуватимуться у кожній зоні територіальної оборони (області) та додатково у кожному місті з чисельністю населення понад 900 тисяч, а батальйони бригад – у кожному районі тероборони (адміністративному районі) та додатково в обласних центрах. Тож, такий батальйон ТрО наразі формується і в Павлоградському районі. Про, як, з кого та на якій основі він формується, строки створення і формування, хто та за яких умов може вступити в лави батальйону територіальної оборони Павлоградського району, чи видають військовослужбовцям батальйону зброю та яку, що входить в обов’язки батальйону тероборони та чи отримують військовослужбовці батальйону заробітну платню (яку), кореспонденту газети «ТН-Експрес» в ексклюзивному інтерв'ю розповів командир БТрО (м. Павлоград), командир військової частини А 7235 майор Вадим Дармін.

Страницы

Подписаться на Павлоград