Вы здесь

Опалювальний сезон у Павлограді: коли почнеться, і як відбуватиметься

«Підприємство «Павлоградтеплоенерго» повністю готове до опалювального сезону. Усі можливі заходи до підготовки вжиті. Зараз відбувається процес запуску систем теплопостачання у житлових будинках.  А з 1 листопада вже остаточно почнеться постачання газу по місту.», - розповів керівник підприємства Петро Ковальчук.

Активно розробляються плани для екстрених ситуацій. Після останнього  ракетного удару на котельні №5 повибивало вікна. Частину вже засклили, втім, деякі вікна поки закриті фанерою.

Петро Ковальчук також зазначив, що у цьому році не зупинялась  котлова модернізація. Було закуплено багато техніки, яка дозволить економити електроенергію та газ. По-перше, на двох котельнях повністю замінили конвективні частини, а також були встановлені щити керування частотним перетворювачем. На цю зиму вже закупили запас кабелів, труб, засувок, вентилів і кранів. Крім того була куплена нова додаткова дизельна генераторна станція для підприємства.

У майбутніх планах підприємства є переведення на повну автоматизацію котелень. Це дозволить подавати газ у котельні в автоматичному режимі для більшої економії.

«В цілому, за між опалювальний сезон ми замінили близько 2,5 км теплотрас, а також 2 км теплоізоляції. Ця робота не припиняється, і в певних позиціях у цьому році ми зробили більше, ніж у минулому.», - додав директор підприємства.

Нагадаймо, що за рішенням виконавчого комітету Павлоградської міської ради з 15 жовтня впроваджено двоставковий тариф для категорії «населення», відповідно до якого вартість 1 квадратного метру опалювальної площі складає: умовно-постійна частина (нараховується та оплачується в опалювальний сезон) – 33,59 грн. + умовно-змінна частина (нараховується та сплачується протягом 12 місяців) – 8,26 грн.

Маргарита Бурякова