Вы здесь

Оксана Борисова

Павлоградці приєдналися до патріотичного надмарафону "Схід та Захід разом"

Патріотичний надмарафонський пробіг «Схід і Захід разом» приурочений до 30-ої річниці Незалежності України, що стартував 30 липня у Львові, 17 серпня добрався до міста Дніпро, а у середу, 18 серпня, дістався і Павлограду. Участь у надмарафоні, метою якого є підняття духу українців та демонстрація єдності України від Заходу до Сходу, утвердження ідеї незалежності і державності, популяризація та пропаганда здорового способу життя беруть двоє жителів Львова і один із Краматорська.

 

Павлоградская учительница - в ТОП-50 лучших педагогов Украины (интервью)

Преподаватель школы № 9 г. Павлограда Надежда Сиренко вошла в список ТОП-50 лучших учителей Украины по версии Global Teacher Prize Ukraine 2020. Это ежегодная национальная премия, миссия которой - подчеркнуть важность педагогов в Украине. Национальную премию Global Teacher Prize Ukraine основал Общественный союз «Освитория» в 2017 году. Надежда Сиренко в СОШ № 9 преподает гражданское образование, историю Украины, правоведение и всемирную историю.

Надежда регулярно проводит уроки в органах местного самоуправления, службах и организациях города, центре занятости, службе по делам несовершеннолетних. Проводит с детьми имитации судебных заседаний, трудоустройств на работу, заседаний депутатов городского совета и выборов.

«Жасмин» дистанционно завоевал Гран-при в Болгарии

В этом году детскому коллективу восточных танцев «Жасмин» исполняется 10 лет. В преддверии первого юбилея мы пообщались с руководителем коллектива Татьяной Сургай.

В Павлограді відкрили оновлений Будинок культури ветеранів (ФОТОрепортаж)

Напередодні святкування Дня людей похилого віку у понеділок, 30 вересня, в Павлограді відкрився оновлений та відремонтований Будинок культури ветеранів (кол. БК ім. Кірова) в рамках конкурсу мінігрантів компанії ДТЕК «Громада своїми руками» за підтримки Павлоградської міської ради.

Результати 2 туру виборів Президента України: Як голосували у Західному Донбасі (Оновлюється)

Центральна виборча комісія обробила вже 100 % протоколів по територіальному виборчому округу № 36, у який входять міста Павлоград, Тернівка, Першотравенськ та Павлоградський район. Нагадаємо, орієнтовна кількість виборців по нашому округу склала 150 461. ТВК отримала 152032 виборчих бюлетені.  Всього у другому турі проголосували майже 102,6 тисяч мешканців Західного Донбасу. 

Подписаться на Оксана Борисова