Вы здесь

Актуально

Як працює ЦНАП в умовах воєнного стану

24 листопада у Павлограді відбувся брифінг для регіональних ЗМІ, на якому начальник ЦНАП – Ігор Ілющенко та начальник відділу реєстрації та обліку громадян Вікторія Гребенюк розповіли, як працює центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) в умовах воєнного стану.

 

На Павлоградщині формується батальйон територіальної оборони (ЕКСКЛЮЗИВ)

З 1 січня 2022 року на підставі Закону України «Про основи національного спротиву» по всій Україні почали створюватися та формуватися Сили територіальної оборони та руху опору - окремий рід сил Збройних Сил України, на який покладається організація, підготовка та виконання завдань територіальної оборони. Сили ТрО складаються з командування, регіональних управлінь та бригад тероборони. Бригади формуватимуться у кожній зоні територіальної оборони (області) та додатково у кожному місті з чисельністю населення понад 900 тисяч, а батальйони бригад – у кожному районі тероборони (адміністративному районі) та додатково в обласних центрах. Тож, такий батальйон ТрО наразі формується і в Павлоградському районі. Про, як, з кого та на якій основі він формується, строки створення і формування, хто та за яких умов може вступити в лави батальйону територіальної оборони Павлоградського району, чи видають військовослужбовцям батальйону зброю та яку, що входить в обов’язки батальйону тероборони та чи отримують військовослужбовці батальйону заробітну платню (яку), кореспонденту газети «ТН-Експрес» в ексклюзивному інтерв'ю розповів командир БТрО (м. Павлоград), командир військової частини А 7235 майор Вадим Дармін.

Школярі Павлограда знову переходять на дистанційне навчання

У зв’язку з збільшенням захворюваності на COVID-19 серед учнів та вихованців Павлоградських закладів освіти посилено карантинні обмеження. Навчання 73 класів та 3-х закладів загальної середньої освіти № 1, № 9, № 11 з 25 січня переведено в онлайн формат (дистанційна форма навчання). 

 

Павлоградский хлебзавод приостановил свою работу

В воскресенье, 16 января, ЧАО «Павлоградхлеб» приостановил свою работу. Причина – резкое и значительное подорожание энергозатрат на выпекание хлебобулочной продукции, а конкретно – временное прекращение поставки газа. Эту информацию корреспонденту «ТН-Экспресс» подтвердили на предприятии.

В водоканалі дали роз'яснення щодо введення абонплати на водопостачання та водовідведення

Водоканал повинен укласти зі споживачами нові договори. На офіційному сайті КП «Павлоградводоканал» 6 жовтня 2021 року були оприлюднені публічні індивідуальні договори про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, який вважається укладеним через 30 днів після розміщення, якщо споживачі не виявили бажання обрати іншу модель договору.

 

Що буде після шахт: Петропавлвська громада затвердила план дій

З пріоритетами розвитку та створення нових робочих місць в умовах справедливої вугільної трансформації визначилися у Петропавлівській громаді. На сесії 9 грудня затвердили програму економічної диверсифікації до 2024 року.

Альтернатива шахтам: У Першотравенську розробили програму економічного розвитку

Як буде трансформуватися територіальна громада в умовах декарбонізації вирішили у шахтарському Першотравенську. Програму економічної диверсифікації затвердили 26 листопада на сесії міської ради.

Вугільна трансформація розпочинається за підтримки бізнесу влади та міжнародної спільноти

Експерти вугільної промисловості, представники влади і міжнародної спільноти обговорили, на які зміни очікує вугільна галузь найближчі роки. Обговорення відбулось 13 липня у Києві на IV Міжнародній вугільній конференції «Вугільні регіони України: справедлива трансформація та видобуток вугілля. Український та міжнародний досвід».

Все о вакцинации и мутирующем коронавирусе в Павлограде

Более года в нашей стране продолжается пандемия коронавируса и карантин. Наибольший пик заболеваемости приходился на осенний период прошлого года. Но сейчас уровень заболеваемости COVID-19 ежедневно растет быстрыми  темпами (за сутки уже фиксируется более 13 тысяч новых случаев). Значительно увеличивается и количество смертей (по 400 случаев за сутки). На данный момент уже 12 регионов Украины находятся в «красной» карантинной зоне, в некоторых из них уже введен локдаун. Среди лидеров по росту заболеваемости коронавирусом и Днепропетровщина (на 5-ом месте среди других областей). При этом с начала марта в Украине, как и в нашем регионе, стартовала вакцинация от коронавируса. С начала кампании (по состоянию на 6 апреля) привито уже 304680 человек. На 1 и 2 этапах планируется вакцинировать 3 млн человек. То есть мы видим, что пока прививку получили лишь 10 % от запланированного количества. Как проходит вакцинация в Павлограде, кто ей подвергается, сколько людей уже сделали прививку  и стоит ли ее бояться, мы поинтересовались у главных медиков и руководителей сферы здравоохранения нашего города.

 

У Дніпропетровській області збиратимуть джерела іонізуючого випромінювання. 8 міст потрапили у пілотний проект!

В інформаційній кампанії з радіаційної обізнаності «КРОК до безпеки», яка проходить у Дніпропетровській області вже протягом восьми місяців,  оголошено про початок нового етапу роботи із громадами та громадянами. На часі – збір небезпечних джерел іонізуючого випромінювання, які  опинилися за межами державного регулювання. Про це було повідомлено під час прес-конференції, яка відбулась сьогодні в онлайн.

Страницы

Подписаться на Актуально