Вы здесь

З початку року на Павлоградщині сталося 33 пожежі в екосистемах

Тільки за минулий тиждень (з 4 по 10 березня) рятувальникам 6 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС доводилося виїздити на гасіння пожеж в екосистемах регіону (Павлограді, Тернівці та Павлоградському районі) 21 раз. В основному горіла суха трава та очерет. В деяких випадках – сміття та дерева.

За повідомленням прес-служби 6 ДПРЗ ГУ ДСНС очерет горів навіть у дощову погоду. Ситуацію значно ускладнював і поривчастий вітер (іноді до 15 м/с).

Так, в Павлограді станом на понеділок, 11 березня, сталося 14 пожеж в екосистемах. Суха трава разом з очеретом горіли в дачному товаристві «Хімік», по вулицям Хижняка, Павлоградській, Жуковського, Успенській, Підгірній, Вернадського, Героїв України, Дніпровській, Лиманській, Комарова, Будівельній, Севастопольській, Соборній.

Горів очерет та суха трава і в Павлоградському районі – в с. В’язівок Вербківської ОТГ по вул. Миру та в с. Новоолександрівське Межиріцької ОТГ. Ще п’ять подібних пожеж сталися у Тернівці по вулицям Чкалова, Миру та Голікова, Набережній, Престольній, Перемоги, Харківській.

«За вікном вже весна. А разом з тим підвищується ризик виникнення пожеж, пов’язаних зі спалюванням трави, сухостою та сміття на присадибних ділянках. Пожежі в екосистемах - це справжнє лихо як для нашої області, так і для держави в цілому! Друзі, пам'ятайте, що трава та сміття легко займаються від сірника або цигарки. Якщо ви бачите, що горить суха трава, пам'ятайте, підпал, має бути негайно припинений. Негайно викликайте ДСНС за номером телефону 101. Давайте почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе!»,

- звертаються рятувальники до мешканців регіону.