Вы здесь

Итоги

В червні народні депутати Дніпропетровщини були найактивнішими

Аналітики Громадської мережі «Опора» підготували рейтинг діяльності 88 народних депутатів-мажоритарників України за червень. У минулому місяці народні обранці дещо активніше, ніж зазвичай, відвідували засідання парламенту і брали участь у голосуваннях. Зокрема, протягом останнього місяця в сесійній залі почали голосувати навіть депутати, які до цього майже не користувалися своєю карткою для голосування.

В Павлограде прошел финал волейбольного турнира шахтеров

В четверг, 30 марта, в Детской юношеской спортивной школе состоялись финальные соревнования по волейболу среди команд шахт и филиалов ЧАО «ДТЭК Павлоградуголь». Этот волейбольный турнир проходил в рамках Спартакиады «Здоровье – 2017», ежегодно проводимой под патронатом Днепропетровской территориальной организации Профсоюза работников угольной промышленности.

Прокуратура Павлограда покарала місцевих корупціонерів

Підсумки роботи Павлоградської місцевої прокуратури за 2016 рік у сфері протидії корупції

Боротьба с корупцією в країні є одним з пріоритетних напрямків діяльності всієї правоохоронної системи України. Так, Павлоградською місцевою прокуратурою протягом 2016 року до суду направлено 5 обвинувальних актів у корупційній сфері, по 2 з них збитки дорівнюють 2 млн. грн. та 1 млн. грн. відповідно. 

Главный полицейский Днепропетровщины рассказал об итогах работы за год

Начальник Главного Управления Национальной полиции в Днепропетровской области Игорь Репешко дал пресс-конференцию, на которой рассказал об итогах работы управления за год. В частности, отметил, что в Павлограде наблюдается снижение уровня преступности.

В Павлограде победителями в конкурсе "Город своими руками" стали 20 проектов

Во вторник, 19 июля, были оглашены результаты конкурса мини-грантов «Город своими руками», который уже четвертый год проводится в нашем городе в рамках Стратегии социального партнерства компании ДТЭК и г. Павлоград при администрировании Агентства Экономического развития Павлограда. В этом году на конкурс было подано 47 проектов на общую сумму более 2,3 млн грн.

У Вербківській громаді обрали сільських старост

У неділю, 27 березня, у селах Вербківської об’єднаної територіальної громади пройшли перші вибори сільських старост. Новообрані старости будуть виконувати функції сільських голів.

Подписаться на Итоги