Вы здесь

Достижение

Військова частина Павлограда – найкраща в Україні! (ФОТОрепортаж)

У суботу, 14 липня, павлоградська військова частина 3024 Національної гвардії України відсвяткувала свій 70-річний ювілей. Службовці військової частини щодня охороняють спокій громадян та мир в наших оселях, а також виконують бойові завдання не тільки на території міста, а й в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі. Сьогодні солдати в/ч 3024 охороняють два важливі та стратегічні державні об’єкти – Павлоградські хімічний та механічний заводи. Із часу існування військовою частиною командували 10 командирів. Окрім виконання своїх безпосередніх військових обов’язків, нацгвардійці беруть активну участь у різноманітних спортивних змаганнях та у культурному житті міста, зокрема  у святкових заходах, проводять роботу з військово-патріотичного виховання молоді Павлограда, грають у військовому оркестрі. А ще в минулому році наша військова частина стала кращою в Україні за службову та бойову діяльність, за досягнення у бойовій підготовці. Про це та інші досягнення, про те, скільки сьогодні бійців проходять службу, чим вони займаються та чому навчаються, чи забезпечені вони та частина в цілому всім необхідним, чи престижно служити в Нацгвардії під час інтерв’ю кореспондентові газети «ТН-Экспресс» розповів в заступник командира військової частини 3024 по роботі з особовим складом підполковник Юрій Олексійович Лісняк.

Еще 2 млн тонн угля для украинских семей от павлоградских шахтеров

Продуктивная и стабильная работа позволила шахтоуправлению ДТЭК Павлоградское выдать на-гора 2 млн тонн угля с начала года. Над результатом трудились шесть участков, ведущих добычу на предприятии. Инвестиции в производство за полгода составили 138 млн грн и были направлены на приобретение нового оборудования, проведение горных выработок и ремонт ГШО.

Павлоградський ансамбль танцю «Юність» привіз нагороди з Болгарії

Зразковий ансамбль танцю «Юність» КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр» (керівник – заслужений працівник культури України Кириченко Н. М.) привіз головні нагороди міжнародних фестивалів, які проходили в м. Обзор (Болгарія) з 29 червня по 4 липня. У закордонну поїздку вирушили 30 дітей молодшої та середньої групи. Про це повідомляє прес-служба КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр».

Аграрії Дніпропетровщини зібрали перший мільйон тонн зерна

На Дніпропетровщині вже зібрали понад мільйон тонн ранніх зернових. Більше половини врожаю – озима пшениця. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку Дніпропетровської ОДА.

Горняки шахты «Степной» обеспечили украинскую энергетику миллионом тонн угля

Трудовой коллектив шахты «Степная» 15 июня выдал на-гора миллион тонн угля с начала года. Это событие произошло на  37  дней раньше запланированной даты. Для того, чтобы такой производственный результат стал возможен, за 5 месяцев компания ДТЭК направила в развитие предприятия 244,3 млн гривень, которые вложили в ремонты, приобретение оборудования, а также проведение горных выработок. 

В Павлограде наградили 31 победителя конкурса «Громада своими руками» (ФОТОрепортаж)

В понедельник, 9 июля, в актовом зале Павлоградского горисполкома торжественно наградили участников и победителей ежегодного конкурса мини-грантов «Громада своими руками», который проходит в нашем городе уже в шестой раз по инициативе и финансовой поддержке компании ДТЭК. Организатором и финансовым партнером конкурса выступает Павлоградский горсовет, администрирует – Агенция экономического развития.

Проходчики шахтоуправления Терновское «ускорили» годовой план в два раза

В нарядной участка подготовительных работ № 1 ДТЭК шахтоуправления Терновское (начальник Александр Копанев) 5 июля зажглись новогодние огни в честь выполнения годового плана по проведению горных выработок бригадой Ивана Фоменко. Эта бригада проходчиков первыми в ДТЭК Энерго справилась с годовым заданием, почти в два раза опередив первоначальный график работ.

В Павлоградском районе определились победители конкурса «Громада своими руками» (Фото)

В Павлоградской райгосадминистрации наградили 10 победителей конкурса мини-грантов в сельской местности в рамках проекта компании ДТЭК «Громада своими руками». На территории Западного Донбасса конкурс проводится в 6 раз, а на территории сел Павлоградщины - уже в третий. За два предыдущих года умелыми руками жителей Павлоградского района в рамках конкурса был создан 21 объект. Это и медиатеки в школах, новые детские и спортивные площадки, эко-ленд, парки отдыха, гончарная мастерская, музыкальный зал, разговаривающий музей и др.

Премія обласної ради вкотре знайшла своїх героїв

Вже завтра, 26 червня, 55 переможців отримають свої довгоочікувані винагороди. Цього разу на участь у Конкурсі надійшло 145 заявок. Серед них до онлайн голосування були допущені 135. Головне нововведення на цьому етапі - це запровадження роботи системи BankID. Головна мета - уникнути махінацій із «накруткою» голосів і максимально захистити прозорість даних. Тож за два тижні свій вибір зробили майже 27 000 осіб, які авторизувалися через захищену систему і проголосували за гідного, на їх думку, кандидата. Після цих етапів за результатами голосування на сайті  професійний склад журі з 95 претендентів обрав по 5 лідерів у кожній категорії. 

2 млн тонн угля – вклад в стабильность от шахтоуправления им. Героев космоса

Второй миллион тонн топлива выдали на-гора горняки ДТЭК шахтоуправления им. Героев космоса с начала года. Предприятие добывает уголь марки ДГ (длиннопламенный, газовой группы), который потребляет половина украинских ТЭС. Этого количества топлива достаточно для обеспечения работы двух ТЭС на протяжении года.  

Страницы

Подписаться на Достижение