Вы здесь

Нардеп по 36-ому округу Роман Каптєлов виходить з бізнесу

Новоспечений народний депутат України по мажоритарному 36-ому виборчому округу (включає в себе Павлоград, Тернівку, Першотравенськ та Павлоградський район) Роман Каптєлов виходить з бізнесу. Про це він нещодавно написав на свої сторінці у Фейсбуці.

«У попередніх постах я писав, що перебуваю в процесі виходу з усіх бізнесів. Вийшов. Я вже не частина команди «Оперативної соціології». Більше п’яти років ми пліч-о-пліч реалізовували багато крутих проєктів, першими передбачили учасників другого туру президентських і провели величезну кількість досліджень. Та я мав зробити вибір. Відтепер у мене нова віха в кар’єрі та житті. Переді мною стоять нові задачі, депутатські, і я повністю занурений у них», - написав нардеп.

Перед тим він подякував своїм виборцям та сказав, що для нього означає стати народним депутатом: «Це велика відповідальність для мене. Я дуже цього хотів і довго до цього йшов. Перш за все дякую всім вам, дорогі виборці. Адже це насамперед ваша перемога, результат вашого бажання змінити стару систему. За п’ять років я зроблю все найкраще, аби ця перемога стала спільною».

Водночас Роман Каптєлов похизувався перед виборцями тим, що виконав свою першу обіцянку, проголосувавши разом з ще 372 нардепами за скасування депутатської недоторканності.

Планується, що незабаром народний депутат відвідає свій округ. Згідно календарного плану зустрічі з виборцями в окрузі заплановані з 23 по 27 вересня, повідомив кореспондентові «ТН-Экспресс» Роман Каптєлов. Можливо він завітає до Павлограда 14 вересня, щоб привітати місто з 235-річчям.