Вы здесь

У павлоградській школі № 1 відкрився другий клас «Розумники» (ФОТО)

У понеділок, 2 вересня, після урочистої лінійки та Першого дзвоника до Дня знань в загальноосвітній школі № 1 презентували новий та сучасний навчальний клас для першокласників «Розумники» в рамках Всеукраїнського педагогічного експерименту Smart Kids.

Це стало можливим завдяки меценатству дорожньо-будівельної компанії ТОВ «Євробуд Плюс». Це вже другий такий кабінет для початкової школи. На учнів 1–А класу, які будуть тут займатися, чекали зручні парти, яскравий інтер’єр та сучасні меблі — все, щоб у дітлахів було бажання вчитися.

Для першокласників було придбано 30 планшетів, для класу - інтерактивну дошку, телевізор та комп’ютер - для педагогів. Окрім того, усім першим класам меценати подарували сучасні принтери. Цьогоріч у школі № 1 було сформовано 4 перших класи (120 учнів), повідомила начальник відділу освіти Ірина Дем’яненко. За програмою «Нова українська школа» вони навчатимуться у школі 12 років. За технологією «Розумники» ЗОШ № 12 (є поки що єдиною в нашому місті з такою програмою) працює вже другий рік поспіль. І вже має свої позитивні результати.

Батьки дітей, які вже рік провчилися за програмою «Розумники», та вчителі кажуть, що дітлахи просто у захваті, їм цікаво знаходитись на уроках, до них – зовсім інший, новий підхід, ширші можливості. Окрім того вони можуть вчитися дистанційно, навіть, коли хворіють чи відсутні у школі.

На свято завітав і міський голова Анатолій Вершина. Він привітав усіх присутніх із Днем знань.