Вы здесь

Сквер на селищі ПЗТО упорядкували та відокремили від ринку

Невеличкий сквер на селищі ПЗТО по вулиці Милосердова нарешті привели до ладу. З проханням упорядкувати цю територію та відокремити її від вуличного стихійного ринку до міського голови та КП «Затишне місто» звернулися місцеві мешканці кілька місяців тому.

На щастя, довго чекати обіцяного мером не довелося.

Роботи  по  благоустрою  скверу тривають із липня. За цей час з території вивезено будівельне сміття, демонтовано старі залізобетонні конструкції, виконано планування ґрунту (верхнього шару) для засівання газонною травою та встановлення лавок.

Працівниками «Затишного міста» проведено обрізку дерев, підняття крон та видалення сухостою. Також встановлено залізні стовбці для обмеження руху автотранспорту. Територію ринку від скверу відокремили бетонним парканом (за рахунок КП «Управління ринками»). Незабаром біля ринку на прохання підприємців встановлять туалет.

На території скверу вже встановлено 6 кам’яних лавочок та 8 сміттєвих урн. Планується встановити ще 4 лавки. В майбутньому в сквері реконструюють освітлення та тротуарні доріжки. Можливо, тут з’явиться і невеличкий дитячий майданчик.