Вы здесь

Хто вивезе гілля з Вернадського?

“Теревенимо про чистоту і порядок у місті, а кого заставити вивезти оте гілля, що напиляла електростанція на вулиці Першого президента Академії наук України академіка Володимира Івановича Вернадського? Вже півтора місяця, як робітники електростанції пообрізали дерева, щоб гілля не лізло в електромережу, зробили дамбу довжиною 30 метрів і 2 метри висотою між домами 42 і 44.

Ми написали заяву на ім’я мера А. Вершини, там уважно розглянуто, провели “профілактичну бесіду з керівництвом РЕМ ПАТ ДТЕК, з інспекцією з благоустрою м. Павлограда щодо вивезення гілок обрізаних дерев в районі будинків №42 і 44 по вулиці Вернадського між вул. Полтавською і вул. Бориса Захави (Московською)".

Ну і що?!

Легше домовитись з горобцями-шпаками, щоб поклювали оте гілля, що напиляла електростанція! Виходить у нас так: Іван киває на Данила, Данило каже хай Петро. А де взяти того Петра? Хай цю дамбу гризуть 80-річні пенсіонери!? Церковну площу (Соборну) і кругом виконкому зубною щіточкою вишкрябують пиляку, щоб тільки там було чисто. Так хто вивезе оте гілля?

А в правилах благоустрою м. Павлограда, у встановленому діючим законодавством України порушник може бути притягнутий до адмінвідповідальності, яка передбачена ст.152 Кодексу України “Про адміністративне порушення”. Так хто порушник, пенсіонери, чи ті, хто зобов’язаний вивезти обрізане гілля?”

Жителі вул. Вернадського б.42 і 44.