Вы здесь

Чим і за скільки з Павлограда до моря можна доїхати?

Літній сезон відпусток у самому розпалі. Куди ж їдуть відпочивати павлоградці? В основному, до моря. Залізничним потягом або автобусом (маршруткою) у бік моря з Павлограда можна виїхати лише в Кирилівку, Бердянськ, Генічеськ (Арабатська стрілка), Приморськ, Одесу та Новоолексіївку.

За останніми даними сайту «Укрзалізниці» вартість квитка в плацкартному вагоні поїзда № 92 К До «Костянтинівка-Одеса» до Одеси складе 174 гривні (якщо брати квиток завчасно), в купе - 286 грн. Квиток на поїзд № 251 О «Харків-Одеса» до Одеси обійдеться вам у 232 гривні.

Вартість одного місця поїзд № 261 О «Харків-Бердянськ» від Павлограда до Бердянська складе 208 грн (плацкартний вагон), 321 грн (вагон-купе). До Генічеська можна дістатися поїздом № 729 О «Харків-Генічеськ», заплативши за квиток в сидячому вагоні 2 класу 237 грн., А до Новоолексіївки - потягами № 81 О «Харків-Новоолексіївка» та № 729 О «Харків-Генічеськ». Вартість проїзду в плацкарті складе 179 грн і у сидячому вагоні другого класу 237 грн, в купе – 250 грн.

Нині користується популярністю інтернет-покупка квитків на поїзди, навіть деякі банки надають такі послуги - замість того, щоб стояти в черзі на вокзалі, квиток на потрібний рейс можна замовити онлайн. Для цього варто лише зайти на сайт «Укрзалізниці», вибрати поїзд, місце, вказати свої дані і зробити замовлення. Також квитки можна забронювати онлайн або по телефону, вказаному на сайті. Купити чи забронювати квитки можна і через систему «Приват-24».

Що ж стосується автобусних перевезень, то автостанції Павлограда в сторону відпочинку можна виїхати лише в Бердянськ. Вартість квитків до цього морського курортів складе 240-260 грн.

Візництвом до курортів Азовського моря (до Бердянська, Кирилівки або Приморська) займаються і приватники. Їхні послуги (плата за проїзд в обидва кінці) будуть коштувати від 500 до 600 грн.

Якщо ви вирішите їхати у Кирилівку (Бердянськ) на власному авто, то вартість поїздки (палива) в обидві сторони вам обійдеться близько 2500 гривень (на усіх пасажирів).