Вы здесь

В Павлограді розпочалась реалізація проекту із запровадження електронних пільгових карток

Безоплатним проїздом у громадському транспорті користуватимуться лише власники електронних пільгових карток. Всього в місті проживає близько  36 тис. осіб, що належать до пільгової категорії. Пільгові  картки отримають близько 6 тис. із них. 

За інформацією Павлоградського управління соціального захисту населення персоніфіковані електронні картки отримають наступні категорії пільговиків:

- учасники бойових дій;

- особи з інвалідністю внаслідок війни 1, 2, 3 групи;

- ветерани військової служби;

- ветерани служби цивільного захисту;

- ветерани Державної кримінально-виконавчої служби;

- ветерани органів внутрішніх справ;

- ветерани Національної поліції;

- ветерани Державної пожежної охорони;

- ветерани податкової поліції;

- ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України;

- реабілітовані особи, які стали інвалідом внаслідок репресій або є пенсіонером;

- громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до 1 та 2 категорії;

- діти віком від 6 років, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою;

- особи з інвалідністю внаслідок військової служби;

- батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби;

- особи з інвалідністю 1 та 2 групи;

- особа з інвалідністю до 18 років;

- дитина з багатодітної сім’ї віком від 6 років;

- діти загиблих в зоні проведення ООС.

Ці категорії  населення мають право на пільговий проїзд згідно з чинним  законодавством України. Окрім того, пільгові квитки отримають також павлоградські пенсіонери, розмір пенсії у котрих  менший, ніж прожитковий мінімум — 2 тис. 690 грн.

За повідомленням начальника управління соціального захисту населення Павлограда Лідії Бобровницької, реалізація проекту в місті уже розпочалась.

«На впровадження проекту з міського бюджету виділено 1 млн 639 тис. грн. В цю суму входить також придбання валідаторів (прилад, котрий здійснює перевірку проїзних та інших документів, що підтверджують право доступу. Валідатори широко використовуються в метро, автобусах і т.п. -  прим. ред.), котрими обладнають увесь громадський транспорт міста. Тендер на закупівлю приладів уже оголошено. Ще додатково виділено 60 тис. грн на сервер, куди буде надходити інформація щодо кількості пільговиків, що скористались електронною карткою для проїзду в міському транспорті. Придбаємо також ноутбуки, фотоапарат. В ході реалізації проекту ще, можливо, будуть виділятись додаткові кошти. Це лише попередній розрахунок. Це буде персональний пільговий квиток  з фотографією його власника, чіпом, котрий зчитується»,

— розповіла Лідія Бобровницька.

Отримувати електронні картки пільговики будуть в управлінні соціального захисту населення. Але перед тим вони повинні прийти в управління, аби перевірити свої персональні дані в Єдиному Державному автоматизованому реєстрі пільговиків.

В управлінні соціального захисту населення кажуть що при потребі до видачі пільгових квитків готові долучити всіх своїх працівників, аби не створювати черги.

Їздити з пільговою карткою можна буде в будь-якому громадському транспорті без обмежень. Тому потреба в автобусах із позначкою «пільговий» зникне.


Довідково:

Управління соціального захисту населення знаходиться за адресою: м. Павлоград, вул. Центральна, буд. 47 (кімн. 6) тел. (066)280-56-77.