Вы здесь

В міськлікарні № 4 призначили нового в.о. головного лікаря

У Павлоградській міській лікарні № 4 на посаду тимчасово виконуючого обов’язки головного лікаря призначена Жицька Ірина Володимирівна. У її попередника на цій посаді молодого лікаря Андрія Павлова закінчився строк дії договору.

Протягом останніх 10 років Ірина Володимирівна була заступником головного лікаря з медичної частини. Левову частку цього часу вона пропрацювала заступником колишнього головного лікаря МЛ № 4 Марини Костюкової. Також нова в.о. головного лікаря є міським кардіологом.

Цю посаду вона займатиме орієнтовно місяць, допоки нового головного лікаря обере конкурсна комісія.

Нагадаємо, нещодавно МЛ №№ 1 і 4 були передані Дніпропетровською облрадою на баланс міста. Раніше головних лікарів цих закладів обирала конкурсна комісія облради, тепер же їх обиратиме комісія на місці. Вона складатиметься у рівній кількості з представників міськвиконкому, громадськості та трудових колективів лікарень.

До речі, представників від громадськості до складу комісії має обирати Громадська рада при міськвиконкомі. Але серед членів ради з цього приводу постійно виникають конфліктні ситуації.

Зокрема на засіданні Громадської ради з питання обрання представників вищезгаданої комісії, яке повинно було відбутися у четвер, 13 червня, виникли спірні питання та навіть сварки. По факту засідання не відбулося, через відсутність кворуму. Бо декотрі члени ради, що були присутні у залі, не зареєструвалися. Однак на так званому «інформаційному зібранні» член Громадської ради Микола Житник та запрошений на захід юрист взагалі заявили, що згідно з терміном дії ради (2 роки) з моменту перших її установчих зборів (13 червня 2017 р.) її повноваження закінчилися. І тепер будь-які збори ГР вважаються не легітимними.

Водночас секретар Громадської ради зауважив, що її дія почалася з моменту затвердження складу ради – з 26 липня 2017 року.

Тож, засідання не відбулося, чи легітимна рада – так і не вирішили, а дату наступного засідання призначили на 11 липня.