Вы здесь

В Павлограді селища Ливмаш, Полігон та ПМЗ приведуть до ладу

Мешканці селищ Полігон, ПМЗ та Ливмаш нарікають на жахливий стан занедбаних будівель, парку та кінцевої зупинки маршруту № 1. Кажуть, що на віддалені мікрорайони міста кілька років влада, зокрема депутати міської ради, не звертають належної уваги.

«Колишній дитячій садок № 26 заріс травою та бур’янами. Діти ходять через цей сад у школу, додому. А там просто жах, - розповіла мешканка Полігону під час зустрічі міського голови Павлограда Анатолія Вершини з громадськістю. – Потрібно звернути увагу і на кінцеву зупинку маршрутки на селищі Ливмаш. Там іноді справжнє сміттєзвалище. Можливо, поставити там камеру відео спостереження та штрафувати людей, які смітять. А в парку біля школи № 4 та стадіону теж зарості, гадюки лазять, кліщі на дітей чіпляються».

Мер міста зауважив, що нещодавно він зустрічався з директоркою та педагогічним колективом школи № 4 і йому задавали питання щодо благоустрою селища та парку.

«Ми пообіцяли під час цієї зустрічі, що у цьому році зробимо благоустрій парку, садку та селища в цілому. На усі ці роботи потрібне бюджетне фінансування. Спочатку потрібно демонтувати фундамент садочку а вже потім привести все до ладу. Що стосується парку ПМЗ, то зарості працівники КП «Затишне місто» викосять протягом 10 днів, - каже міський голова. – Вперше в житті міста в цьому році ми почали дезінсекцію – знищення кліщів у парках ім. 1 Травня, ім. Комарова. Незабаром ми плануємо провести цю процедуру в усіх парках та скверах міста».

Окрім того, за повідомленням мера, керівництво Павлоградського механічного заводу наразі готує документи і планує до кінця року передати у комунальну власність міста БК Машинобудівників, недобудову (котельню), колишню лазню, а також недобудований гуртожиток.  

«У нас є ідеї, що робити з гуртожитком. Наразі ми маємо пропозиції від німецьких інвесторів щодо будівництва на його основі гуртожитку для переселенців»,

- резюмував Анатолій Вершина.