Вы здесь

Open air cinema 2019: оновлений літній кінотеатр відкриває новий сезон в центрі міста

У центрі Павлограда 1 червня відкриється сезон вуличного кіно. В рамках проекту «Open air cinema» на майданчику за ТЦ «Куб» гості зможуть послухати джаз-бенд «Тоіс», пограти в настільні ігри, купити попкорн і подивитись комедію «Розова пантера».

Ініціативна група молодіжного центру спілкування «Позитивний Павлоград» анонсує щотижневі кінопокази під відкритим небом з вільним входом. В цьому році якість заходів значно покращиться.

«Проект «Open air cinema Pavlograd» почав тестову роботу в серпні минулого року. Один показ збирав 140-170 глядачів у Сквері ім. Т. Шевченко. Але в цьому році ми долучили багато комерційних партнерів, тому нам є чим здивувати»,

— розповів ініціатор кінопоказів Богдан Жадан.

Як повідомляють організатори, головною новинкою буде проекційний екран – завдяки Компанії «Форте Блюз» і тюнінг-ательє «Лівша» у кіно-клуба з’явилося професійне проекційне полотно та великий каркас для нього.

«Для того, аби кожен почувався зручно, ми враховуємо кожну деталь: направлення вуличного світла та променів сонця, доступ до точок продажу вуличної їжі, чистоту майданчика та графік руху автобусів. Головною проблемою в цьому сезоні стало закриття скверу на реконструкцію. Доведеться докласти зусиль, аби зберегти потрібну атмосферу та підтримати високу якість заходу на новому місці»,

— додали організатори.

На екрані літнього кінотеатру демонструють шедеври світового кіно, комедії, артхаус і класику. Покази будуть проходити по суботах до кінця літа. Програма відкриття сезону почнеться 1 червня о 19:30 за адресою: вул. Гани Світличної 65 (футбольне поле за ТЦ «Куб»).