Вы здесь

БК «Ровесник» виставили на електронні торги

Колишній центр культури «Ровесник», що  на селищі Хімзавод  у Павлограді, тепер важко назвати будівлею. Зараз  це  руїни, котрі жахають перехожих, є тимчасовим прихистком для безхатьків, знахідкою для металошукачів та великою проблемою для пожежників. На приборкання вогню в майже зруйнованому будинку рятувальники  виїздять мало не щотижня.

Приміщення  уже чимало  років знаходиться в стадії продажу, проте придбати його за 2 млн грн охочих так і не знайшлося.

«Раніше, коли я  ще був заступником міського  голови, були  люди, котрі   готові були  купити цей об’єкт за півтора млн грн. Це було десь у 2012 році. Грошову оцінку мають затверджувати  депутати.  І хтось  із депутатів  каже, що це мало 1,5 млн, давайте 2 млн,  і всі проголосували. Ті, хто хотіли  викупити  будівлю,  за 2 млн грн відмовились це робити. В результаті  весь цей час вона щороку продавалась, проте безрезультатно. Для соціальної інфраструктури  вона не цікава, не раціонально її використовувати.  Це десь близько 3 млн грн на рік лише на утримання потрібно.  А провести роботи  з реконструкції – це дуже дорого, десь 50-60 млн грн  і під що? Що з нього буде?  Хто  туди буде ходити? Чим там займатись?»,

– розповів міський голова Анатолій Вершина.

Тим часом, з кожним роком «Ровесник»  все більше руйнувався, розкрадались його металеві та цегляні конструкції. Зрештою було ухвалене рішення про його списання та демонтаж. Врятував  будівлю спочатку лист від жінки, котра виявила бажання її викупити, а потім –  зміни в законодавстві.

«Законодавство, яке було раніше, не давало можливості знизити ціну. А в минулому році  вийшов новий закон, і у нас з’явилась можливість виставити його на аукціон. Ми відкрутили все назад, повернули його  в об’єкт приватизації.  Пройде  засідання аукціонної комісії, де будуть ухвалені відповідні рішення та оголошуються електронні торги. Я сподіваюсь, що хтось його таки купить. Там дуже гарне місце.  Чому б не створити  розважальний центр, там шикарний парк, шикарна територія»,

– додав міський голова.

Перед тим як виставити  приміщення   на торги, його очистили від сміття – організували суботник. Так що цілком можливо, що в недалекому майбутньому «Ровесник» отримає нове життя.