Вы здесь

В Павлограді пройшов міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»

13 травня 2019 року на базі ЗШ № 19 пройшов міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Ця гра проводиться в Україні з метою патріотичного, морально-етичного та військово-спортивного виховання молоді на основі традицій українського козацтва, набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних майбутнім захисникам України, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи.

В змаганнях взяли участь рої шкіл №№ 1,4,8,9,11,17, НВК2 та Павлоградського міського ліцею.

Юні джурята показали свою майстерність у змаганнях «Впоряд» (стройова підготовка), інтелектуальному конкурсі «Відун», стрільбі з пневматичної зброї, спортивно-туристичної естафеті та інших.

У запеклій боротьбі перемогу одержав рій «Фенікс» ЗШ № 9 (директор Рябова А.В., керівники рою Тетяна Копил та Ірина Сілошенко). ІІ місце у рою «Соколи» ЗШ № 1, ІІІ місце зайняв рій «Козацький гарт» ЗШ № 4.

«Рік тренувань та важкої праці рою «Фенікс» увінчався перемогою. Багато вкладено – ще більше отримано. Без перебільшень, душу і серце віддали дітям керівники рою Тетяна Копил та Ірина Сілошенко. Допомагали готувати джур до змагань Леонід Голуб і Юлія Затолокіна. Військова частина весь час була нашим «стратегічним» партнером і надійним помічником. Дякуємо Денису Шлезі, Ганні Салій, Станіславу Заярному. Депутат міської ради та керівник школи козацького гарту «Хорс» Артем Бакала став для команди наставником, порадником і тренером. А Мистецька школа № 1 та Шахтоуправління Тернівське допомогли у створені творчого номеру. Усі гуртом збирали гроші на змагання. І звісно, нам допомагали батьки - справжні янголи-охоронці. Ми щиро вдячні відділу освіти за організацію змагань, школі № 19 - за гостинність, всім командам - за доброзичливість і підтримку!»,

- написала на свої сторінці у Фейсбуці директорка школи № 9 Аліса Рябова.

Тепер рій «Фенікс» буде представляти наше місто на обласних змаганнях.