Вы здесь

В Павлограді залишилось лише 34 ветерани Другої світової війни, в Західному Донбасі - 54

На сьогодні в Павлограді мешкає 34 безпосередніх учасника бойових дій (серед них 21 – інвалідів 1, 2 та 3 груп) та 48 прирівняних до УБД (з них 16 інвалідів) під час Другої світової війни. Про це повідомили в Управлінні соціального захисту населення Павлоградської міської ради. Всього в Західному Донбасі залишилось 54 безпосередніх учасника бойових дій.

В нашому місті також нараховується 7398 дітей війни (Другої світової війни), 644 – учасника війни (тилу), 219 чоловік – з сімей загиблих чи померлих учасників війни. 

Що стосується ООС (АТО), то на сьогодні в Павлограді налічується 888 безпосередніх учасників бойових дій, 27 – інвалідів війни, 37 чоловік – з сімей загиблих учасників бойових дій на сході України та 3 – учасників війни.

Також в нашому місті сьогодні мешкає 245 – учасників бойових дій в Афганістані, 31 –інвалідів, 13 чоловік – з сімей загиблих та померлих; 71 – УБД, воїнів-інтернаціоналістів, 25 – інвалідів (воїнів-інтернаціоналістів), 15 чоловік – з сімей загиблих чи померлих.

43 павлоградців – інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС, 10 чоловік – з сімей загиблих чи померлих чорнобильців.

Нагадаємо, що за рахунок міського бюджету всі учасники бойових дій під час Другої світової війни отримали щорічну грошову допомогу до Дня перемоги у сумі 600 гривень та традиційні продуктові набори.