Вы здесь

Павлограду заборонили брати кредити

Виявляється, кілька років тому наше місто потрапило у так званий «чорний список» порушників (боржників) Міністерства фінансів України. Внаслідок цього Павлоград не має права отримувати будь-які кредити чи грантові кошти аж до 2021 року.

«Ми зараз працюємо над тим, щоб Павлоград виключили з «чорного списку» Міністерства фінансів. Це сталося через кредит, яке брало місто ще у 2012 році у Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО на заміну вікон у 9-ти дитячих садках та школах. Кредит дуже добрий. Але у 2015 році у зв’язку з війною та коливанням курсу валют ми прострочили термін та платіж на 6 тисяч гривень. Але цю заборгованість ми погасили, все врегулювали. У НЕФКО ніяких питань чи штрафних санкцій не було. Корпорація надала нам лист, що не має до нас претензій. Однак Мінфін дізнався про цю прострочку та включив місто до «чорного списку» до 2021 року. На позаминулому тижні я був у Міністерстві фінансів і, здається, це питання нам вдасться врегулювати»,

- розповів міський голова Павлограда Анатолій Вершина під час своєї прес-конференції з журналістами місцевих ЗМІ.

Виключення з "чорного списку" дозволить Павлограду все ж таки отримувати якісь кредитні лінії, в тому числі на модернізацію систем теплозабезпечення, перш за все соціальної структури, та інших об’єктів в місті, резюмував мер.