Вы здесь

До військової частини 3024 завітав літературний клуб (ФОТО)

Березень в Україні частіше називають Шевченківським, і це не випадково, адже навесні Україна святкує величне свято, яке несе за собою спогади минулих століть – день народження великого письменника та поета Тараса Григоровича Шевченко.

Тож з нагоди 205-ї річниці з Дня народження Кобзаря до військової частини 3024 зі своєю програмою для нацгвардійців завітали представники літературної студії ім. Миколи Шутя літературного та літературного клубу ім. Дмитра Федоренко.

Вечір поезії був за більшості присвячений творам Тараса Шевченка. Але члени літературної студії виступили перед солдатами та офіцерами і зі своєю авторською поезією.

Глядачі дуже тепло сприйняли виступ поетів та письменників. Нацгвардійці були надзвичайно уважні до виступів та виражали свої симпатії до поетів з їхніми творами щирими, гарячими оплесками.

«Відчувалося, що її Величність Поезія і сьогодні знаходить відгук не лише у людей похилого віку, а й в молоді – у тих, хто сьогодні стоїть біля керма нашого життя»,

- зауважив після свого виступу з твором Кобзаря «Гайдамаки» поет та письменник Володимир Ніколаєнко.

Активну участь в цьому заході також взяв і військовослужбовець військової частини, сержант Тарас Шевцов.

 Ця зустріч показала нацгвардійцям, що є такі особистості, які зробили вагомий, духовний та творчій внесок у розвиток нашого народу, і про це потрібно пам’ятати вічно. 

До речі, керує літературною студією ім. Миколи Шутя відомий не лише в нашому місті, а й далеко за його межами поет Станіслав Борисович Дзюба. Студія має в своєму складі більше 20 письменників та поетів з Павлограда, Павлоградського району та, навіть, Дніпра.