Вы здесь

В павлоградських амбулаторіях з’явилися два нових терапевти

Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда прийняв на роботу двох нових спеціалістів – терапевтів. Це лікарі-терапевти Кучеренко Світлана Вікторівна (працює з грудня 2018 року) та Сузімова Віта Михолаївна. Вони працюватимуть та прийматимуть своїх пацієнтів в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини №1 та №2 за адресою вул. Соборна, 115.

Вони працювали і в стаціонарі і в лабораторній ланці. Це висококваліфіковані спеціалісти.

Про це кореспондентові повідомила головний лікар Павлоградського ЦПМСД Олена Дуднікова.

Наразі ці лікарі «набирають» собі пацієнтів. Нагадаємо, кожен терапевт може обслуговувати 2000 пацієнтів. У Світлани Кучеренко залишилось приблизно 300 вільних місць, а у Віти Сузімової – близько 600.

Тож, ті павлоградці, які ще не встигнули укласти договір-декларацію зі своїми сімейними лікарями чи терапевтами, можуть це зробити. Для цього потрібно звернутися безпосередньо до амбулаторій або заповнити декларацію на сайті Helsi.me.

Зробити це потрібно до 1 липня поточного року. Головний лікар Центру закликає павлоградців поквапитись.

«Ми дуже раді поповненню. Адже нам не вистачає спеціалістів – терапевтів, сімейних лікарів, педіатрів та інших. Очікуємо що в серпні до нас прийдуть ще чотири молодих спеціалісти - троє сімейних лікарів та один педіатр»,

- каже Олена Дуднікова.

На даний час декларації з сімейними лікарями та терапевтами уклали 82300 павлоградців.