Вы здесь

Ще троє павлоградців захворіли на кір

Аналіз епідситуації по Павлограду показує, що в нашому продовжують реєструватися випадки захворюваності на кір. Зокрема на минулому тижні було зареєстровано 3 нових випадки (2 – у дітей, 1 – у дорослих).

Про це під час апаратної наради у міськвиконкомі повідомив спеціаліст Павлоградського міськрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ» Сергій Журавель.

Всього з початку року в Павлограді було зареєстровано 19 випадків кору (11 – серед дітей, 8 – серед дорослих). Серед них 5 випадків – в організованих колективах (школах та дитсадках). Лікарі кажуть, що всі контактні особи, які спілкувалися з хворими, були теж перевірені на предмет захворюваності. У колективах проводяться всі необхідні профілактичні заходи, вакцинація від кору. Жоден навчальний клас у школах на карантин через кір не закривали.

«За півтора місяці 2019 року в Павлограді від кору вакцинувалися вже 1556 мешканців. А нещодавно ми відвезли близько 500 доз вакцини у військову частину 3024, де вже про вакцинувалися 458 військовослужбовців. Зокрема ми чекаємо ще на вакцину, щоб зробити щеплення робочому колективу лікарні та шкіл міста»,

- повідомила начальник відділу охорони здоров’я Олена Герасименко.