Вы здесь

Чи закриють сімейну амбулаторію на селищі Хімзавод?

В Павлограді мешканці селища ім. 18 вересня останнім часом дуже переймаються тим, що амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 9, що знаходиться по провулку Лікарняному, 1 можуть закрити чи перевести в інше приміщення.

Про це кореспондентові стало відомо із власних джерел.

Однак факт головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда Олена Дуднікова не підтвердила.

«Хай мешканці цього мікрорайону не переживають. Це все чутки! Амбулаторія на селищі ім. 18 вересня не закриється ні в якому разі. Вона працює, на другому поверсі. І нікого з лікарів чи техперсоналу звільняти не будуть. А для приміщень на третьому поверсі шукаємо орендарів. Ми плануємо відремонтувати будівлю навпроти амбулаторії (будівля колишньої поліклініки). Наразі у нас є три проекти на капремонт покрівлі, приміщеннь цієї будівлі, інженерно-технічних мереж та ін. Будемо брати з цими проектами участь в обласних та всеукраїнських конкурсах, грантах»,

- повідомила Олена Іванівна.

Головний лікар ЦПМСД також додала, що, можливо, в наступному 2020 році за комунальні послуги амбулаторії прийдеться платити за рахунок власних коштів комунального підприємства «ЦПМСД», а не за кошти міського бюджету. Що стосується амбулаторії, то її можуть перевести в вищезгадану будівлю навпроти в тому випадку, якщо в ній зроблять капремонт.


Довідка: Режим роботи амбулаторії № 9: з 8.00 до 18.00

Завідуюча амбулаторією: Тетяна Леонідівна Волкович

Телефон реєстратури: (066) 894 12 09