Вы здесь

Весняний бал для учасників АТО та волонтерів "Мужність та грація" пройде в Павлограді

В квітні вперше в Павлограді відбудеться красива та визначна подія – Весняний благодійний бал «Мужність та грація» для учасників АТО, їхніх родин та волонтерів. Цей бал в Павлограді був ініційований Центром допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській облдержадміністрації.

А Павлоградський центр надання допомоги учасникам АТО при Центрі соціальної служби у справах дітей, сім’ї, молоді та Павлоградська міська рада з радістю відгукнулися на цю пропозицію.

Подібний весняний бал в Дніпрі пройшов уже два рази, а різдвяний бал – три рази. Ця подія стала для обласного центру вже традиційною.

«Танцетерапія – це реально відомий спосіб терапії для учасників АТО, і я думаю, якщо цей рух триває, значить, це справді корисно і потрібно»,

– каже координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

На танцполі ветерани АТО й волонтери танцюватимуть вальс, танго, сальсу, ча-ча-ча та інше. Кожна пара обирає сама, який танець їй до душі. Для більшості учасників це буде перший публічний виступ.

Весняний бал проходитиме 13 квітня в Міському культурно-дозвільницькому центрі «Мир» о 16 годині. Вхід вільний.

Павлоградський центр надання допомоги учасникам АТО запрошує взяти участь у цьому заході танцювальні пари не тільки з Павлограда, а й Юр’ївки, Тернівки, Першотравенська, Павлоградського та Юр'ївського районів.

Заявку на участь можна подати в коментарях до відповідного посту у групі Центру в Фейсбуці або передзвонити за номером телефону (095) 718-10-55 (Тетяна Іванівна Рибалко), бо незабаром будуть формуватись пари та вже розпочнуться репетиції з хореографом.