Вы здесь

Басейн на селищі Полігон у цьому році не відремонтують

Нажаль в 2019 році басейн «Дельфін» в мікрорайоні Полігон за рахунок обласного бюджету ремонтувати не будуть. Це пов'язано із затримкою в процесі оформлення земельної ділянки під будівлею. Про це повідомив міський голова Павлограда Анатолій Вершина під час зустрічі з громадськістю, відповідаючи на запитання мешканки селища ПЗТО.

«Басейн знаходився у власності державного підприємства — Павлоградського механічного заводу. Поки вони передали нам на баланс будівлю та землю (цю процедуру ми почали ще у 2016 році), ми не встигли оформити відповідну документацію. Хоча область була готова профінансувати реконструкцію, капремонт та ввести в експлуатацію басейн ще у минулому 2018 році»,

- каже мер.

Нагадаємо, цей басейн (площа будівлі складає близько 1600 кв.м.) не працює більше 10 років, бо знаходиться в аварійному стані — покрівля обвалилася, трубопровідна система прогнила та стала непридатною, чаша та стіни майже зруйнувалися тощо. Ще у 2011 році за мінімальним підрахунком експертів реконструкція басейну коштувала більше 15 мільйонів гривень.

Міський голова також додав, що вже розроблений проект на ремонт покрівлі та відновлення стін басейну «Дельфін». Згідно проекту на це необхідно близько 9 мільйонів гривень.