Вы здесь

Вітаємо переможців літературного конкурсу

В Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Первоучителів слав’янских Кирила і Мефодія 1 лютого відбулось підведення підсумків II обласного патріотичного літературного конкурсу ім. Валер’яна Підмогильного. Ім’я нашого славетного земляка значиться  в анналах світової літератури. Все своє життя він поклав на олтар Україні, мріючи про її незалежність та духовне відродження, за що і був приречений до страти. 1935 року його розстріляли і урочищі Сандормох (Карелія).
 
Конкурс ініціювали Дніпропетровська обласна організація Національної спілки письменників України  та управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації.
З цієї нагоди відбулась і  презентація нового випуску  альманаху   «Степова Еллада». на сторінках якого  читачі мають змогу  познайомитись з творчим доробком письменників Дніпропетровщини, які прийняли участь в конкурсі.
 
Журі визначили переможців. У номінації «Проза» ними стали: Володимир Ніколаєнко (Павлоград) – І місце,Олександр Кутняк (Дніпро) – ІІ місце, Олександра Скора (Павлоград) – ІІІ місце. У номінації «Поезія»: Сергій Бурлаков (Дніпро) – І місце, Олександр Твердохліб (Дніпро) – ІІ місце, Анатолій Єфремов (Тернівка) – ІІІ місце. 
 
Спеціальними заохочувальними призами нагороджено Валерія Ніколенка (Дніпро) – гумор і сатира, Семена Заславського (Дніпро) –дослідження, Вадима Климентьева ( Дніпро) – публіцистика. У номінації «Проба пера» відзначено  спеціальними призами Марію Слободяник (Кам’янське), Катерину Кравченко 
(Кам’янське), Івана Стрикачова (Дніпро), Альону  Ковтун (Новомосковськ).
 
Моральну та матеріальну підтримку в організації конкурсу і виданні альманаху «Степова Еллада» надав депутат Дніпропетровської обласної ради Андрій Козар.