Вы здесь

Військових з родинами запрошують на семінар з бойового мистецтва крав-мага в Дніпрі

У Дніпрі пройде міжнародний практичний семінар з крав-маги. Безкоштовно опанувати ази ізраїльського бойового мистецтва запрошують військових з родинами. Про це повідомила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Крав-мага - один з провідних видів бойових мистецтв. Техніка такого бою входить до програми підготовки армійських та спеціальних підрозділів не тільки Ізраїлю, а й багатьох інших країн світу. Опанувати ази крав-маги запрошуємо АТОвців та їхніх рідних»,

- розповіла начальник управління з питань учасників АТО ОДА Наталія Шуліка.

Міжнародний практичний семінар проходитиме з 1 по 4 лютого в спортивному корпусі Дніпровської політехніки. У п’ятницю - з 12:00 до 14:00 та з 18:00 до 20:00. У суботу та неділю - з 10:00 до 12:00 та з 17:00 до 19:00. У понеділок підбиватимуть підсумки та вручать учасникам сертифікати.

Учасників навчатимуть президент Всесвітньої федерації крав-мага, професор Мікаелі Габі з Тель-Авіва та віце-президент Каха Басілія з Тбілісі. Приєднаються і провідні фахівці з бойових мистецтв з різних регіонів України. 

Записатися на семінар та уточнити деталі військові можуть за телефоном: 068 679 89 61. 

Крав-мага - розроблена в Ізраїлі військова система рукопашного бою, що робить акцент на швидкій нейтралізації загрози життю. Вона стала популярною після того, як була прийнята на озброєння ізраїльськими силовими структурами.