Вы здесь

Увага! Шановне товариство ветеранів Війни/АТО/ООС Дніпропетровської області!

22.12.2018р о 12:00 в малому залі ОДА (м. Дніпро. пр. Поля 1, 3 поверх) відбудуться загальні збори ПРЕДСТАВНИКІВ ГО/ГС учасників АТО області,міст, районів. Також, вважаємо за доречно запросити і представників ГО членів сімей загиблих.

ВХІД до зали тільки по посвідченню УБД або посвідки добровольця (яку добровольці надають для комісії при Облраді). Для представників ГО родин загиблих - посвідчення.

Головне питання: Обрання кандидата до Ради Ветеранів при Міністерстві Ветеранів.

Опис процедури обрання: Кожне ГО/ГС надсилає свого представника (тільки УБД) на збори. Представник має з собою листа від ГО/ГС на право представляти інтереси Організації на зборах з обрання представника до Ради.

У разі, якщо ГО/ГС не зможе надіслати свого представника, то ГО/ГС надають листа з печаткою/підписом голови з пропозицією свого кандидату до Ради.(можливе надання фотокопії для використання на зборах з обов'язковим наданням живого документу найближчим часом).

Також обговоримо можливість участі «он-лайн» у процесі голосування.

Також, до участі у зборах запрошуються усі бажаючі ветерани АТО/ООС Дніпропетровської області, які не є членами ГО/ГС області.

Пропозиція по голосуванню:

Задля запобігання «накручування» голосування буде використана модель 1 ветеран - 1голос, 1 ГО/ГС - 50 голосів (при спробі «мухляжу» 100 і більше голосів). Це надасть можливість участі ГО на рівних правах з окремими представниками ветеранської спільноти, які спробують провести «групи підтримки» до залу. Таким чином буде здійснено найбільш можливе демократичне рішення щодо голосування. Варіант з 1ГО/ГС - кількість голосів по кількості членам ГО неможливо реалізувати, бо нема жодного інструменту законно довести кількість реальних членів ГО. Тим більше деякі ветерани є членами декількох організацій.

Кандидати,що пройшли попередній відбір:

1 - Байдачний Віктор, 93-я ОМБр,

2 - Кошка Дмитро, 20-й ОМПБ,

3 - Матухно Віталій, 93-я ОМБр,

4 - Начовний Іван, 93-я ОМБр,

5 - Сазонов Іван, 17-а ОТБр,

6 - Сіньковський Юрій, 40-й ОМПБ.

Також можливо додати нові Кандидатури на самих зборах.

Кандидатам необхідно бути готовими відповісти на питання та доповісти про свою мотивацію для участі у Раді.

Хочу нагадати усім Кандидатам та Претендентам, що ми обираємо Обличчя області. Людина, яка зможе представляти інтереси усієї спільноти ветеранів ( а не окремих осередків чи улюблених підрозділів). Це - добровільна згода та велика Відповідальність, яку треба нести. Ви добровільно погоджуєтесь «сісти за весла на галерах» і не претендуєте на жодні привілеї чи особливе до вас ставлення! Це одразу «зрада» і до цього треба бути готовим!

З повагою, глава Правління Дніпропетровської обласної Асоціації учасників АТО Іван Начовний