Вы здесь

Павлоградські кікбоксери привезли «золото» з Кубку України

Вісім юних кікбоксерів – вихованців СОК «Центр» м. Павлограда разом зі своїм тренером Володимиром Єрьоміним привезли нагороди з Відкритого Кубку України з кікбоксингу розділу К-1 серед юнаків та юніорів, який проходив у м. Чернівці з 30 листопада по 2 грудня.

У змаганнях брали участь понад 600 спортсменів з різних областей України. І ця поїздка не пройшла для наших хлопців даремно. Вони виступали в розділах К-1 і лоу-кік. Вісім спортсменів прославили наше місто та привезли додому сім золотих медалей і одну срібну. «Золото» завоювали: Ситник Богдан, Петін Данило, Мазур Гліб, Ткаченко Ярослав, Єржов Дмитро, Селезньов Михайло, Лимаренко Владислав, Михайлов Данило став срібним призером кубка України.

Поїздка на турнір стала можливою завдяки підтримці окружної партійної організації ВО «Батьківщина» 36 округу Західного Донбасу на чолі з Олексієм Борисенко.

Вітаємо хлопців з перемогою! Бажаємо їм сил та наснаги, міцного здоров’я, нових досягнень та звершень на спортивному олімпі. Пишаємося вами!