Вы здесь

Павлоградські ліцеїсти провели благодійний ярмарок

В четвер, 29 листопада, в Павлоградському міському ліцеї пройшов благодійний ярмарок по збору коштів на утеплення будівлі цього навчального закладу. Мета заходу – зібрати грошові кошти на реалізацію заходів по енергоефективності (закупівлю та встановлення нових вікон, заміну труб системи опалення тощо).

«Хоч ми і є одними з найкращих навчальних закладів в області по рівню підготовки своїх учнів, але у нас в ліцеї є одна прикрість. Зимою в школі досить холодно. Все через застарілу систему опалення, старі вікна, не утеплені приміщення. Тому ми вирішили провести в ліцеї благодійну акцію, до якої долучилися і учні, і їхні батьки, і громада міста. Це акція по збору коштів для покращення нашого становища»,

- розповіла директорка ліцею Юлія Котенко.

За її словами, такий ярмарок проводиться в школі в цьому році вже вдруге. Так, першого разу на благодійному ярмарку вдалося зібрати близько 10 тисяч гривень, які витратили на термомодернізацію спортивної зали. Завдяки чому в приміщенні спортзалу стало набагато тепліше.

Участь у заході взяли представники окружної партійної організації ВО «Батьківщина» 36 округу Західного Донбасу на чолі з Олексієм Борисенко.

На благодійному ярмарку можна було поласувати різноманітними смаколиками, домашньою випічкою, десертами, смачними напоями, купити собі різноманітні поробки (картини, прикраси для волосся тощо), взяти участь у різноманітних майстер-класах (з виготовлення хендмейду, малювання, прикрашання печива, гри у шахи та на гітарі, плетіння косичок).

Представники окружної партійної організації з радістю долучилися до благодійної акції – купували печиво, солодощі та, навіть, зробили свій посильний внесок у загальну скриньку.

Олексій Борисенко також, після спілкування із директоркою ліцею, повідомив, що його організація готова брати участь в майбутньому у вирішенні проблем із заміною системи опалення та утеплення учбових приміщень школи.