Вы здесь

Кікбоксери з Павлограда поїхали на Кубок України за нагородами (ФОТО)

Вісім юних кікбоксерів – вихованців СОК «Центр» м. Павлограда разом зі своїм тренером Володимиром Єрьоміним відправилися за нагородами на Відкритий Кубок України з кікбоксингу розділу К-1 серед юнаків та юніорів, який проходитиме у м. Чернівці з 30 листопада по 2 грудня. Поїздка на турнір стала можливою завдяки підтримці окружної партійної організації ВО «Батьківщина» 36 округу Західного Донбасу на чолі з Олексієм Борисенко.

«Сьогодні ми відправляємо наших юнаків на Кубок України. Бажаємо їм успіхів, привезти додому нові перемоги та відкрити для себе нові спортивні горизонти. І для того, щоб підтримати хлопців, підняти їхній бойових дух, з нами сьогодні приїхали наші друзі – професійні спортсмени з інших спортивних клубів міст-сусідів. Професіонали поділяться з юнаками своїм досвідом, дадуть настанови перед змаганнями, - каже Олексій Борисенко. – Ми підтримуємо молодих спортсменів тому, що спорт в наш нелегкий час витягує дітей з вулиці, допомагає розвивати в людині не тільки фізичне здоров’я, а й особистість,  волю до нових досягнень в житті. Бо спорт загартовує характер».

Керівник спортивного клубу та Громадської організації «Sikario» в Новомосковську Станіслав Притков, який приїхав підтримати молодих павлоградських кікбоксерів перед важливими змаганнями, каже, що їхня основна мета та рід діяльності – це розвиток здорового способу життя наших дітей, надання можливості молодим спортсменам виступати на змаганнях та рости над собою, як професіонал.

«Ми даємо можливість дітям безкоштовно тренуватися на базі наших спортивних клубів, оплачуємо транспортні витрати, закуповуємо всю необхідну екіпіровку тощо. Для більшості молодих кікбоксерів така підтримка дуже важлива, бо в них самих досить часто немає на це фінансової можливості»,

- каже Станіслав.

Ще один гість заходу, керівник ГО «Спортивна нація – сила держави» м. Тернівка Олександр Цурпіков каже, що їхня організація теж підтримує спорт в будь-яких його проявах.

До речі, серед хлопців, які їдуть на змагання, є призери кубків  та чемпіонатів світу. Юні кікбоксери впевнені, що привезуть до рідного міста з Кубку України лише призові місця.

«Нещодавно я став срібним призером Чемпіонату Світу в Італії. А ця поїздка дає мені можливість не лише далі розвиватися, а й брати участь у змаганнях більш високого рейтингу, підтверджувати свій статус, отримувати спортивні розряди. Їду за перемогою, щоб захистити честь своєї сім’ї та рідного міста»,

- поділився враженнями юний кікбоксер Богдан Ситнік.

Тренер разом із хлопцями подякував Олексію Борисенко та гостям за підтримку.