Вы здесь

Павлоградських студентів привітали зі святом (ФОТО)

Напередодні Міжнародного дня студента у четвер, 15 листопада, на при палацовій площі Міського культурно-дозвільницького центру «Мир» пройшов молодіжний флешмоб за участю активної молоді міста та студентів.

Свято продовжилося в молодіжному центрі спілкування «Позитивний Павлоград», де відбувся  форум, під час якого були вручені сертифікати на отримання стипендій міського голови відмінникам навчання вищих навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста Павлоград.

В цьому році стипендіатами стали 30 кращих представників вищих навчальних закладів міста та 20 учнів загальноосвітніх шкіл. Це відмінники навчання, претенденти на отримання «золотої» або «срібною» медалі, переможці олімпіад, молодь з активною життєвою позицією, діти, які мають творчі та спортивні досягнення міського, регіонального,обласного, всеукраїнського рівнів.

Також, на урочистості сертифікатами на отримання стипендії міського голови були нагороджені провідні спортсмени міста – переможці Чемпіонату світу з кікбоксінгу.

Присутні мали змогу переглянути творчий етюд «Один день зі студентського життя» у виконанні танцювального театру «Форточка». На заході  були представлені презентації студентів вищих навчальних закладів міста.

З вітальними словами щодо перших великих досягнень до присутніх звернулись заступник міського голови Олена Олександрівна Шуліка та члени молодіжної ради, які побажали молоді подальших успіхів у навчанні.