Вы здесь

У гуртожитках Павлограда незабаром з’являться довгоочікувані вахтери

Або, як їх ще називають, - коменданти. Саме це питання активно обговорювали депутати Павлоградської міської ради на сесії. Так, на даний час в нашому місті існує чотири соціальні гуртожитки – по вул. Промислова, 9/1, вул. Кравченко,12а, вул. Заводська, 28 та вул. Паркова, 10.

Нагадаємо, їхні мешканці протягом року вже кілька разів виходили на мітинги з вимогами не відключати їх без попередження від водопостачання чи електрозабезпечення, перерахувати їм комунальні платежі (або хоча б частково компенсувати борги пільгових категорій населення, які там мешкають) та навести лад у гуртожитках, зокрема поставити хоча б по одному коменданту.

Депутати вирішили виділити КП «Павлограджитлосервіс» загальну суму – майже 62 тисячі гривень – на відшкодування витрат на утримання адміністрації гуртожитків. А вже скільки брати комендантів у кожний гуртожиток та скільки їм платити вирішувати наразі директору КП «Павлограджитлосервіс».

Депутати разом із міським головою порекомендували адміністрації ПЖСу найняти комендантів на випробувальний термін строком на три місяці (з жовтня по грудень поточного року) за контрактом. По закінченню цього терміну КП «ПЖС» повинні будуть відзвітувати перед депутатами про ефективність роботи комендантів. А вже потім слуги народу вирішуватимуть, чи розробляти відповідну програму на наступний 2019 рік та чи закладати на це кошти у бюджеті.

Окрім цього, депутати вирішили виділити більше 18 тисяч гривень на погашення безнадійної заборгованості за комунальні послуги перед ПЖС у транзитному містечку для переселенців з зони АТО та 348 тисяч – на відшкодування збитків з утримання цього містечка.