Вы здесь

В БК ім. Гагаріна гірників привітали із Днем шахтаря (ФОТО)

Цьогоріч наш славетний шахтарський край святкує свій ювілей - 55 років освоєння вугільного регіону Західного Донбасу. І сьогодні, 22 серпня, в БК ім. Гагаріна вже пройшов перший захід в рамках святкування Дня шахтаря. Привітати шахтарів-ветеранів, інвалідів-регресників, членів громадських шахтарських організацій з їхнім професійним святом прийшли представники керівництва «ДТЕК Павлоградвугілля», народний депутат України Артур Мартовицький, депутати обласної та міської рад, мер міста Анатолій Вершина та інші.

«Вся історія нашого краю нерозривно пов'язана з шахтами, з вугільною промисловістю, з людьми героїчної праці і сильного характеру. Більше ніж півстоліття підприємство ДТЕК Павлоградвугілля несе свою славу з покоління в покоління як ведуче вугледобувне підприємство України. Для Західного Донбасу це гарант соціального, економічного, енергетичного розвитку та приклад успішно працюючого сучасного підприємства з великим досвідом подолання кризисних ситуацій, впровадження новітніх технологій виробництва,  реалізації масштабних проектів соціального партнерства. Все це – заслуга робітників, фахівців, керівництва, які в своїй повсякденній нелегкій праці спираються на славні трудові шахтарські  традиції. Тому, від імені територіальної громади, з почуттям щирої вдячності всім шахтарям за всебічну підтримку у розвитку міста, бажаю вам успіхів в досягненні високих виробничих показників, міцного здоров’я, миру та злагоди у ваших родинах та в нашій країні!»,

- звернувся до присутніх міський голова.

На сцені шахтарям вручили подяки та пам’ятні подарунки на честь 55-річчя регіону.

Присутніх зі святом привітали і творчі колективи міста, зокрема дівчата з ВК «Зелен гай» подарували шахтарям свої пісні.