Вы здесь

У Тернівці поліцейські викрили наркоторгівця

Поліцейські Тернівки завдяки небайдужих громадян задокументували незаконну діяльність місцевого мешкання. Так, 17 серпня в рамках кримінального провадження співробітники карного розшуку Тернівського відділення поліції спільно з працівниками місцевої прокуратури провели оперативну закупку наркотичного засобу «дезоморфін», а також за місцем мешкання продавця провели обшук на підставі ухвали суду. Про це повідомила прес-служба Павлоградського відділу поліції.

Поліцейські обшукали квартиру 43-річного тернівчанина, у якого виявили та вилучили 12 медичних шприців заповнених речовиною жовтуватого кольору. За зовнішніми ознаками вказана речовина схожа на особливо небезпечний наркотичний засіб «дезоморфін». Також медичний шприц заповнений рідиною, схожою на наркотичний засіб «опій ацетильований», які було підготовлено для продажу.

Правоохоронці вилучили медичні засоби, які у своєму складі містять наркотичний засіб «кодеїн», за допомогою якого виготовляють наркотичний засіб «дезоморфін».

Знайдене приладдя свідчить про те, що правопорушник не тільки зберігав наркотичні речовини, а й розповсюджував їх.

Правоохоронцями задокументовано факт збуту наркотичного засобу «дезоморфін». Також вилучено грошових коштів, які останній отримав за продаж наркотичного засобу «опій ацетильований».

Вилучене направлене в НДЕКЦ для дослідження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Ступінь вини підозрюваного визначить суд.