Вы здесь

Павлоградську газету «Західний Донбас» ліквідують

Одній з найстарших в Павлограді газет під назвою «Західний Донбас» в минулому році виповнилося 30 років. Але зовсім скоро вона припинить своє існування, як комунальне підприємство. Її ліквідують протягом двох місяців.

Таке рішення 7 серпня під час сесії прийняли депутати Павлоградської міської ради.

Минулого тижня на спільному засіданні депутатських комісій головний редактор видання Ганна Смирнова просила продовжити термін існування КП «Західний Донбас» до кінця року, щоб газета могла виконати свої зобов'язання перед передплатниками.

«Немає часу перереєстровувати газету та зробити її приватним підприємством. Можна зараз тільки закрити газету і відкрити нову. На даний момент у нас близько 700 передплатників газети, які оформили підписку до кінця року».

 - пояснила депутатам на сесії головний редактор.

В свою чергу деякі депутати не згодні з тим, щоб газета існувала як комунальне підприємство аж до кінця року, бо, мовляв, борги за друк, утримання приміщення та штату, комунальні послуги та компенсації читачам доводиться виплачувати за рахунок міського бюджету.  

Тож депутати прийняли рішення не відтягувати ліквідацію газети, а повернути гроші всім, хто вніс передоплату. На сьогодні сума заборгованості «Західного Донбасу» перед читачами становить близько 115 тис. грн. У кредиторів є ще 2 місяці, щоб пред'явити свої заяви до видання. Однак Ганна Смирнова не впевнена, що вони встигнуть ліквідувати КП за два місяці.

До речі, як повідомляли раніше у відділі з питань регіональної політики Павлоградської міськради, причина ліквідації видання в тому, що його головний редактор не зробила жодного кроку, щоб газета пройшла процедуру роздержавлення.

Для того, щоб отримати назад гроші за місяці, що залишилися до нового року, можна звертатися до ліквідаційної комісії або до редакції газети. Борги погасять з міського бюджету.