Вы здесь

У Першотравенську відкриють школу робототехніки

Наразі в Центрі дитячої творчості «Надія» у Першотравенську йде капітальний ремонт приміщень. Невдовзі тут облаштують сучасну школу робототехніки за типовим проектом і дизайном, розробленими в Дніпропетровській держадміністрації. Про це повідомляє прес-служба Першотравенської міської ради.
 
Кошти на створення школи – 2,6 млн грн також спрямовує обласна влада. Ремонтні роботи вже виконано більш ніж на 50%. Школу робототехніки оснастять сучасним обладнанням: комп’ютерами, лазерними станками, 3D-принтерами, паяльними станціями та всіма необхідними комплектуючими. Дітей навчатимуть педагоги, які вже отримали відповідну кваліфікацію.
 
Загалом цьогоріч такі сучасні школи планують відкрити у семи містах Дніпропетровщини – у Дніпрі, Кам’янському, Першотравенську, Нікополі, Покрові, Жовтих Водах, Павлограді. У школах робототехніки навчатимуться діти від 7-8 років, які мають хист до оволодіння новітніми IT-технологіями. Також планується, що у майбутньому школи робототехніки з’являться у всіх великих населених пунктах Дніпропетровської області.