Вы здесь

У Дніпрі відбудеться традиційний музичний фестиваль «Стопудівка»

Стопудівка — це вже традиційний багатоденний музичний фестиваль, що проходить на Дніпропетровщині. Цьогоріч він відбудеться з 17 по 19 серпня на Монастирському острові у м. Дніпро. Перший фест відбувся у 2013 році у теплій, майже родинній, атмосфері в еко-селищі, що налічує близько двадцяти мешканців.

Стопудівка сьогодні — це масштабний музичний фестиваль, кількість відвідувачів якого збільшилася до 10 000 гостей. Друга Ріка, Бумбокс, Антитіла, Brutto, Сергій Бабкін, O’Torvald та багато інших популярних гуртів стали частиною музичної історії фестивалю.

Цього року місцем проведення організатори обрали Монастирський острів. Серед переліку хедлайнерів Pianoбой, Антитіла, Бумбокс, O’Torvald, Ляпис 98, Арсен Мірзоян та інші.

Для наймолодших відвідувачів фесту, протягом трьох днів, буде працювати зона розваг. Атракціони розраховані не лише для дітей, а й для підлітків, то ж сумно не буде нікому.

Окрім парку розваг, кожен бажаючий буде мати можливість прогулянки на повітряній кулі.

Вартість одноденного квитку становить 490 грн. на будь-який один день фестивалю. Триденний квиток коштує 990 грн.

Продаж квитків здійснюється онлайн на сайті Стопудівки або в касах партнера «Internet-bilet», або в точках продажу в Дніпрі, Запоріжжі та Павлограді. В нашому місті ви можете купити квиток в Кав'ярні "Франс.уа" по вул. Західнодонбаська, 3а.

Запрошуємо вас провести ці вражаючі літні дні разом з нами! Стопудівка — це краще, ніж море.