Вы здесь

Дорогу в Троїцькому відремонтують до кінця року

Дорогу в селі Троїцьке Павлоградського району по вул. Мира та Дружби відремонтують до кінця року. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук. Нагадаємо, 2 липня близько 40 мешканців села вийшли на мітинг і зупинили рух на трасі «Павлоград-Васильківка». Вони вимагали відремонтувати дорогу (майже 3 кілометри), що проходить через вулиці Центральна, Миру і Дружби та знаходиться на балансі облавтодору. 

Справа в тому, що дорога не ремонтувалася більше двох років. Зараз вона знаходиться в жахливому стані – через величезні ями маршрутки ходять через раз, а машина швидкої допомоги запізнюється на виклики. Хоча сільська рада ще в минулому році виділила 1 мільйон гривень на умовах співфінансування на капітальний ремонт цієї дороги в межах населеного пункту, тут нічого не робилося.

Однак після мітингу мешканців села та візиту голови Троїцької ОТГ Олега Чуприни до Обласної служби автомобільних доріг ситуація дещо здвинулася з місця. Керівник облавтодору пообіцяв приїхати на місце та прислати ремонтну бригаду.

Також голова Павлоградської РДА повідомив, що ремонтні роботи на цій ділянці дороги виконають протягом поточного року:

«Протягом 2018 року про незадовільний стан автошляху голова Троїцької громади доповів мені. Відповідно Павлоградською райдержадміністрацією зроблено заявку на включення цієї ділянки дороги на фінансування з обласного бюджету, бо це дорога державного значення. Результатом роботи є затверджене розпорядження голови облдержадміністрації від 20 червня 2018 року № Р-386/0/3-18. Даним розпорядженням внесено поточний ремонт дороги по вул. Дружби та вул. Миру в с. Троїцьке Павлоградського району до обсягу коштів на проведення робіт з утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури, що здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету та коштів субвенції з місцевого бюджету у 2018 році. Тож протягом 2018 року відповідні роботи будуть проведені, а якість ремонту перевіряється як органами виконавчої влади так і органами місцевого самоврядування (сільською радою)».