Вы здесь

У Павлограді двоє людей потонули у Вовчій

За повідомленням ДСНС у Павлограді за минулий тиждень у річці Вовчій потонуло двоє людей. Обидва – чоловіки, перший 1987 року народження, другий – 1976 р. н.
 
У понеділок, 25 червня о  19:55 до пункту зв'язку чергової зміни 6 ДПРЗ ГУ ДСНС надійшло повідомлення про те,  що чоловік пішов купатись у р. Вовча та не повернувся. На місце події прибули працівники аварійно-рятувальної водолазної станції м. Павлоград, швидкої медичної допомоги, Павлоградського відділу поліції та оперативна група Павлоградського МРУ ГУ ДСНС.  За допомогою водолазного спорядження та  рятувального човна співробітником АРВС було обстежено р. Вовча  та о 20:55  виявлено тіло потонулого, 1987 р. н.
 
У п’ятницю, 29 червня о  14:17 до пункту зв'язку чергової зміни 6 ДПРЗ  ГУ ДСНС надійшло повідомлення про те,  що чоловік пішов купатись у р. Вовча та не повернувся. На місце події прибули працівники аварійно-рятувальної водолазної станції, Павлоградського відділу поліції, оперативна група Павлоградського МРУ ГУ ДСНС та медики  За допомогою водолазного спорядження та  рятувального човна співробітником АРВС було обстежено р. Вовча та о 16:45 виявлено тіло потонулого,  1976 р. н. 
 
В обох випадках працівники швидкої медичної допомоги констатували  смерть. Тіла загиблих були направлені на судово-медичну експертизу.