Вы здесь

Як жив табір «Казкова країна» при павлоградській школі №17 (ФОТО)

Літо – це найтепліша пора року. Це час відпочинку. Тому наш табір щорічно приймає всіх бажаючих учнів нашої школи та майбутніх першокласників. Під керівництвом директора школи Вікторії Віталіївни Феоктістової для цього створюються всі необхідні умови.
 
1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Саме в цей день наш табір і розпочав свою роботу. Ми побували на цікавій ігровій програмі в сквері Шевченка та в оновленому  дитячому парку біля фонтану. Діти малювали на асфальті. В кінці свята смакували солодким морозивом, яке роздавали безкоштовно.
 
5 червня учні відвідали ігрову програму «Зустрічаємо літо» в міському  історико-краєзнавчому музеї.
 
13 червня відбулась цікава зустріч з представником штабу ЦЗ Чередниченком С.В. Діти з захопленням слухали цікаву розповідь та на практиці ознайомились з предметами особистого захисту. 
 
А вже 14 червня учні завітали в гості до пожежної частини, де познайомились з нелегкою працею пожежників.
15 червня школярі побували в театрі ім. Б. Захави, де подивились змістовну виставу з техніки безпеки «Качечка – крячечка».
Діти з цікавістю відвідували шкільний Клуб знавців англійської мови. Найбільше їм сподобалась англомовна зарядка та ігрові пізнавальні заняття.
 
Школярі відвідували басейн у ВСК «Юність». Вони плавали під керівництвом професійних тренерів.
 
Наш табір співпрацював з Палацом творчості дітей та юнацтва. Діти були активними учасниками гри – подорожі до країни спорту «Активні – креативні», пізнавального квесту «Дорожня азбука», майстер-класу «Веселкова країна». З задоволенням та цікавістю в ПТДЮ відвідали гурток декоративно-прикладного мистецтва, відео зал. 
 
Співпрацювали ми і з дитячою бібліотекою, Станцією юних натуралістів, Дитячою юнацькою спортивною школою та театром ляльок «Синтез».
Велике задоволення діти отримували відпочиваючи на природі, в парку 1 Травня.
 
Нашими вихователями в пришкільному таборі були: Яновська В.В., Величко В. А., Дика Л.А., Шевчик О.О., Таран І.М., Хорунжа Л.А., Проценко С.В., Чернявська Т.В., Антонцева О.М., Іваненко Т.Г., Шапа О.В., Філіпська Я.Ю., Петриченко Ю.І., Перевозко В.А., Ярошенко А.Ю., Костенко Н.О. робили дозвілля дітей цікавим і змістовним. Щодня з нами була наша шкільна медична сестра Гринь В.О. Велику подяку висловлюємо працівникам їдальні за смачні сніданки та обіди. Техпрацівницям - за чисті ігрові кімнати.
 
Дуже швидко плине час. Ми й не помітили, що табірна зміна підійшла до кінця. Діти подружилися, краще пізнали один одного, знайшли нових друзів, дізнались багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання. усвідомили важливість здорового способу життя та весело провели час.
 
Ситник В.В. – начальник табору «Казкова країна» ЗШ І - ІІІ ступенів №17 м. Павлограда