Вы здесь

Оновлений Дитячий парк готовий приймати маленьких павлоградців

Скільки б не було суперечок щодо надмірної уваги міської влади до центральної частини міста замість прибирання й реконструювання околиць, центр Павлограда – це його обличчя, а, як то кажуть, обличчя завжди вмивають першим. Тому й не випадково саме Дитячий парк у центрі міста реконструювали протягом цієї весни й урочисто відкрили у свято Дня захисту дітей, у п’ятницю, 1 червня.
 
Відтепер в оновленому парку є нові сучасні ігрові комплекси, гойдалки, гірки, територія під комплексом викладена спеціальним покриттям, при падінні на яке, ризик травмувань набагато нижчий, ніж при падінні на бруківку чи асфальт. До того у парку виклали новий газон та встановили ліхтарі, безпосередньо ігрову зону відмежували парканом. Роботи з реконструкції завершилися за декілька годин до відкриття – будівельники старалися якнайшвидше, щоб встигнути подарувати дітям свято саме 1 червня – у День захисту дітей. На реконструкцію витратили близько 4 млн гривень з міського бюджету. 
 
Урочисте відкриття нової ігрової зони для павлоградської малечі пройшло святково та весело. Для дітей працювали аніматори, танцювали та співали дитячі творчі колективи. Вітальне слово сказав й присутній на відкритті мер міста Анатолій Вершина.

«Дитячий пак покращився. Ми будемо й надалі робити все можливе задля того, щоб наше місто покращувалося. Для дітей необхідно робити все найкраще!»,

- зазначив міський голова.
 
Після того, як парк остаточно офіційно відкрили, міську малечу вже було не втримати – діти напрочуд швидко й галасливо кинулися до омріяних гойдалок та гірок й їхній радості не було меж.