Вы здесь

Дружині Валентина Цешковського вручили документ про присвоєння йому почесного звання

Сьогодні вранці, 17 травня, під час церковної служби до свята Вознесіння Господнього в Успенському храмі мер Павлограда Анатолій Вершина вручив дружині Валентина Цешковського – матушці Олені документ-рішення міської ради про присвоєння протоієрею посмертно звання Почесного громадянина Павлограда.

«Після ваших молитов та старанності було присвоєне звання Почесного громадянина міста протоієрею Валентину Михайловичу Цешковському. Зрозуміло, що скорбота цієї втрати для нас непоправна, що ніхто не може замінити отця Валентина. Але в нашій пам'яті він залишиться самою доброю і найкращою людиною, яка молилася за всіх нас та багато зробила для нашого міста і регіону»,

- звернувся до вірян благочинний протоієрей Павло Бурлай.

Звернувся у храмі до всіх прихожан і міський голова Павлограда:

«Хочу всіх вас привітати зі святом Вознесіння Господнього. І в таке велике церковне свято ми вручаємо матушці Олені документ про присвоєння її чоловікові почесного звання. Отець Валентин хоч і не був корінним мешканцем Павлограда, але став для нашого міста свого роду пророком. Він був для нас і другом, і священнослужителем, і духовним наставником. Він рано пішов з життя, але залишив за собою світлий слід, зробивши для Павлоградського церковного округу та вірян дуже багато».

Після церемонії вручення документу мер міста відвідав могилу Валентина Цешковського та поклав до неї квіти.