Вы здесь

Павлоградській дитині, яку отруїла медсестра, стало краще

У п’ятницю, 11 травня, у дитячому відділені Павлоградської міської лікарні №1 стався жахливий інцидент. Медична сестра дитячого відділення переплутала ліки із хлорним миючим засобом для підлоги та вколола його 11-річній дівчинці, що перебувала на стаціонарному лікуванні. На місці дитині відразу надали першу невідкладну медичну допомогу, а потім доправили до Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні.

Зараз медичного працівника, що отруїла дитину, звільнено з роботи. А дитині вже стало краще. Про це повідомила начальник Павлоградського відділу охорони здоров’я Олена Герасименко.

«За інформацією головного лікаря, відбулись кадрові зміни в дитячому відділенні міської лікарні №1. Дитина почувається краще, завдяки тому, що відразу була надана невідкладна медична допомога на території лікарні №1, дівчинка вже харчується. На медичного працівника відкрито кримінальне провадження»,

– повідомила Олена Герасименко.

Начальник відділу також розповіла, що за словами медпрацівників дитячого відділення міської лікарні № 1 , медсестра, що допустила таку недбалість, характеризується позитивно.