Вы здесь

Пішла із життя відомий краєзнавець Лариса Михайлівна Охотник

В пятницю, 27 квітня 2018 року, на 73 році життя перестало битися серце Охотник Лариси Михайлівни. Про це повідомила прес-служба Павлоградської міської ради.

Павлоградці пам’ятають Ларису Михайлівну як досвідченого спеціаліста по організації роботи депутатського корпусу міської ради.

«Її професіоналізм, відповідальне ставлення до дорученої справи та ініціативність сприяли розбудові та зміцненню основних засад місцевого самоврядування, а небайдужість та вміння працювати з людьми завжди заслуговувало повагу колег і мешканців міста»,

- повідомляє прес-служба.

Після виходу на заслужений відпочинок Лариса Михайлівна залишалася людиною з активною громадською позицією, багато уваги приділяла збереженню історії рідного краю, приймала участь у міських заходах, допомагала мудрими порадами.

Колеги висловлюють рідним, близьким й усім, хто знав Ларису Михайлівну глибоке співчуття.


Довідка «ТН-Экспресс»: Окрім цього Ларису Михайлівну павлоградці та мешканці району знають, як небайдужого до збереження історії рідного краю краєзнавця. Зокрема, Лариса Михайлівна вперше провела дослідження історичного пам’ятника Павлоградщини – Мавринського майдану в селі Межиріч. Вона досліджувала історію виникнення цього рідкісного об’єкта, написавши з приводу цього ряд цікавих статей – зокрема книгу «Велич степових пірамід» про місцеві кургани і Мавринський майдан. Ці роботи посідають значне місце в наукових дослідженнях нашого регіону.