Вы здесь

В Дніпрі пройшла жалобна панахида за загиблими героями АТО

Сьогодні на Краснопільському цвинтарі зібрались сотні небайдужих: представники влади, духовенства, Збройні Сили України, Національна Гвардія, близькі загиблих бійців та побратими. Все для того, аби вшанувати пам`ять героїв - захисників України. Тут їх поховано більше чотирьохсот людей!

Така панахида стала вже традицією для Дніпропетровської обласної ради, волонтерів і родичів. Щорічно перед Провідною неділею навідатися до загиблих воїнів і помолитися за них. Поминальну службу провів керуючий Дніпровською Єпархією Владика Симеон, він розповів:

«Провідна неділя вважається найкращим часом, коли треба провідувати найдорожчих і близьких людей. Усі ті, за кого ми сьогодні молимося зробили для нас найдорожче, подарували життя Україні!»

На Краснопільському цвинтарі третина могил ще залишаються непізнані. Тому волонтери Військового шпиталю заздалегідь назбирали пасхальних солодощів для кожного загиблого воїна АТО.

Голова обласної ради Гліб Пригунов також приєднався до молитви:

«Єдине, що ми можемо зараз зробити для наших загиблих захисників  - це пам’ятати і молитися за них. У цей світлий пасхальний тиждень українці повинні згадувати про них. Адже вони боролися за наше життя і Україну. Давайте будемо цьому вдячні!».