Вы здесь

В Павлограді пожежники врятували двох дітей з вогню (Фото)

В суботу, 7 квітня, о 00-38 год. на 9-му поверсі 9-ти поверхового житлового будинку по вул. Центральна виникла пожежа. На виклик виїхали два відділення та автодрабина 27 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС під керівництвом в.о. начальника чергової зміни Олександра Матяша.

По прибуттю на місце пожежні встановили, що на балконі 9-го поверху знаходяться чотири людини, двоє з них – діти (дівчата 2006 р.н. та 2014 р.н.). Встановлено автодрабину для евакуації. Одночасно з цим було залучено 2 ланки газодимозахисної служби для рятування людей та гасіння пожежі. Частина особового складу полізли по автодрабині для того, щоб евакуювати людей. Одночасно з цим ланки газодимозахисної служби на чолі з в.о. начальника караулу 27 ДПРЧ 6 ДПРЗ Олександром Кумченко всередині будівлі почали гасіння пожежі.

Але мати та діти боялись евакуйовуватися по авто драбині, тому пожежні вивели їх через квартиру.

І вже після подачі 2-х стволів Б пожежу локалізували та чотирьом потерпілим надали саморятівники. Після огляду медиків було встановлено, що стан потерпілих був задовільним, від госпіталізації вони відмовились. Мешканці сусідніх та нижче розташованих квартир вийшли на свіже повітря самостійно. Площа пожежі - 50 м. кв. Пожежа виникла у передпокої (коридорі) ймовірно від короткого замкнення електропроводки. Пожежу ліквідовано 01-35 год.

Фактори що перешкоджали гасінню пожежі: Пожежа виникла в передпокої, що унеможливило самостійний вихід мешканців квартири з місця пожежі. Наявність залізобетонних блоків на шляху під'їзду до будинку. Пізній, нічний час виявлення.